Betfan

Informacje o bonusie

Pakiet powitalny do 3.000 zł

Szczegóły bukmachera
  • Numer polskiego zezwolenia: PS4.6831.3.2018
  • Sposoby wpłaty: Przelewy24, BLIK, Karty płatnicze i inne
  • Czas realizacji wypłaty: zazwyczaj ok. 15 minut
  • Pozostałe informacje: Minimalna wpłata 1 zł
Odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie BetFan – bonusy i recenzja oferty

Czy dostępne w BetFan zakłady bukmacherskie to atrakcyjna propozycja dla polskich graczy? Czy jego oferta zakładów przedmeczowych i na żywo wyróżnia się spośród tego, co proponują konkurenci i czy oferowane bonusy oraz promocje mogą przyciągnąć do serwisu nowych graczy? Jak przedstawiają się kursy bukmacherskie BetFan? Na jakich zasadach działa w BetFan gra bez podatku i opcja Cashout oraz czy zobaczymy tu transmisje spotkań sportowych? Jednym zdaniem – czy warto zakładać konto gracza u tego bukmachera? Na wszystkie te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz w poniższej recenzji – przeczytaj i podejmij świadomą decyzję.

BetFan – bonus powitalny

wyjątkowy bonus powitalnyNa początek sprawdźmy, czy po zarejestrowaniu konta w serwisie online otrzymamy od BetFan bonus startowy. Oczywiście, że tak, idąc w ślady innych bukmacherów, również ten organizator zakładów przygotował bonus dla nowych graczy. BetFan postawił na potrójny bonus od depozytu. Jak działa bonus w BetFan? Zakładasz konto i dokonujesz pierwszej wpłaty o minimalnej wysokości 20 zł. Następnie musisz obrócić depozyt 1 raz, czyli zawrzeć zakłady za jego równowartość, przy czym kupony muszą mieć minimalny kurs łączny 2,00. Po spełnieniu tych warunków otrzymasz od BetFan bonus na start, w wysokości 10% wpłaty, jednak nie więcej niż 100 zł. Bonus startowy BetFan trzeba obrócić 5-krotnie, przy czym na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynieść musi 1,2, podczas gdy łączny kurs to minimum 2,00. Bukmacher oferuje każdemu nowemu graczowi bonus powitalny BetFan od 3 pierwszych wpłat i za każdym razem obowiązują te same zasady i warunki obrotowe. Po ich spełnieniu, podczas przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne, bukmacher powiększa je 10-krotnie. W ten sposób w przypadku, gdy wpłacisz na BetKonto 3 depozyty, z których każdy wyniesie po 1000 zł, możesz łącznie otrzymać od BetFan bonus powitalny w wysokości 3000 zł. Pamiętaj jednak, że bonus na start BetFan trzeba wykorzystać w określonym czasie – na obrót mamy 50 dni od jego aktywacji.

I jeszcze jedno, w BetFan bonus dla nowych graczy może być dodatkowo powiększony, jeśli znajdziesz w Internecie specjalny kod promocyjny i podasz go podczas rejestracji. Kod może znajdować się na stronach partnerskich bukmachera, a najprościej znajdziemy go, wpisując w wyszukiwarkę np. „jak zwiększyć w BetFan bonus na start” czy „BetFan kod promocyjny”. Znaleziony kod promocyjny BetFan wystarczy wpisać w formularzu rejestracyjnym i czekać na otrzymanie bonusu.

BetFan – bonus dla każdego

Bez podatku

Bukmacher BetFan oferuje swoim graczom świetną promocję, która jest dostępna przez cały czas! Otóż ten bonus BetFan to tzw. gra bez podatku, czyli bardzo lubiane przez typerów zwolnienie z konieczności opłacenia kosztów opodatkowania zawieranych zakładów. Oczywiście podatek od gry jest regulowany, ale w ramach promocji jego koszty bierze na siebie bukmacher. Dzięki temu wygrane kupony przynoszą graczom wyższy zysk, gdyż obowiązuje wtedy współczynnik 1,00 (zamiast 0,88) i ostatecznie wygrana zwiększa się o 14%. Aby otrzymać taki bonus w BetFan, należy postawić kupon akumulacyjny, na którym będą minimum 2 zdarzenia, a jego łączny kurs wyniesie 2,00 lub więcej, natomiast kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1,25. Dodatkowo bonus BetFan może być jeszcze większy, jeśli na kuponie znajdą się co najmniej 4 zdarzenia, a jego łączny kurs wyniesie 4,00 lub więcej. W takim przypadku zysk z wygranej będzie większy aż o 20%. Cała akcja promocyjna dotyczy tylko kuponów prostych, tak więc nie obejmuje zakładów systemowych i co ważne, nie dotyczy też zakładów na sporty wirtualne. Zaletą promocji jest natomiast to, że można z niej skorzystać w dowolnej chwili i to wielokrotnie.

Radar 365

Bukmacher BetFan lubi zaskakiwać, dlatego w jego ofercie promocyjnej znajdziemy też akcję „Radar 365”, w ramach której na graczy codziennie czeka inny bonus. BetFan każdego dnia przygotowuje promocję, która jest aktualna tylko przez 1 dzień, dlatego codziennie warto wejść na jego stronę i sprawdzić, jaki bonus BetFan oferuje akurat dziś. Zdarzają się tu np. cashbacki czy freebety, które można otrzymać, zawierając zakład na konkretne, aktualnie odbywające się wydarzenie sportowe.

Cashout

W BetFan dostępna jest też stała promocja „Cashout”, dzięki której można rozliczyć przed czasem nierozstrzygnięty kupon i wypłacić ustaloną kwotę. Opcja udostępniana jest dla kuponów pojedynczych i akumulowanych, a na jednym kuponie można także łączyć zdarzenia przedmeczowe oraz na żywo. Z funkcji Cashout nie można natomiast skorzystać w przypadku kuponów systemowych czy obstawionych z salda bonusowego. Jeśli zagrasz kupon, który spełnia powyższe warunki, a po pewnym czasie uznasz, że chcesz zamknąć zakład przed czasem, umożliwia to właśnie Cashout. Jeśli tylko opcja ta jest udostępniona dla wybranych zdarzeń, wtedy można sprawdzić, jaka kwota zostanie wypłacona i jeśli zdecydujesz się na zamknięcie zakładu, wystarczy, że klikniesz „Wypłać”. Cashout nie jest dostępny, gdy choć 1 zdarzenie na kuponie będzie już przegrane. Jeśli skorzystasz z tej opcji, cofniecie tego posunięcia nie będzie już możliwe.

BetFan – oferta zakładów bukmacherskich

zakłady sportoweOferta zakładów BetFan przygotowana jest bardzo profesjonalnie, a w ofercie przedmeczowej znajdziemy mniej więcej 30 dyscyplin sportowych, na które można stawiać zakłady. Co więcej w ciągu miesiąca bukmacher oferuje około 1 500 000 zdarzeń, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Fani piłki nożnej mogą obstawiać zakłady także na kluby z niższych lig, a ci, którzy szukają niszowych sportów, mogą typować wyniki spotkań np. pesapello, krykieta czy golfa. Zadowoleni powinni też być gracze, którzy typują wydarzenia e-sportowe, gdyż znajduje się tu wiele gier elektronicznych i przyjmowane są zakłady na wszystkie najważniejsze turnieje. Bukmacher BetFan zauważył też, że na polskim rynku zakładów bukmacherskich niedoceniana jest pewna kategoria zakładów, mianowicie tych okołosportowych czy też w ogóle pozasportowych. Dlatego właśnie w serwisie online znajduje się specjalna zakładka „Rozrywka”, w której umieszczono aż 6 kategorii zakładów bukmacherskich, mianowicie: Polityka, Ekonomia, Show-biznes, Media, Wokół sportu i Pogoda. Bukmacher wykazuje się na tym polu dużą kreatywnością i wydarzenia, na które przyjmowane są tego typu zakłady, potrafią być naprawdę zaskakujące. Ale nie ma się co dziwić, slogan BetFan głosi „Zakładamy się o wszystko!”.

Bukmacher BetFan posiada też ofertę zakładów na żywo, która jest dość okrojona w stosunku do oferty pre-match pod względem dostępnych dyscyplin sportowych, ale nadal każdego dnia można obstawiać setki wydarzeń w trybie live. Towarzyszą im dobrej jakości wizualizacje komputerowe oraz wyniki na żywo i zaawansowane statystyki, które są przez cały czas aktualizowane.

Zakłady bukmacherskie Betfan można zawierać na kuponach pojedynczych, wielokrotnych, systemowych, blokowych lub mieszanych.

 

 

Strona internetowa BetFan

Bukmacher BetFan umożliwia zawieranie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem swojej strony internetowej. W połowie 2019 r. nie jest dostępna aplikacja mobilna na urządzenia przenośne, bukmacher nie oferuje też możliwości gry w punktach naziemnych. Jak jednak działa serwis online BetFan? Bardzo sprawnie, jego obsługa jest prosta i intuicyjna, a kolorystyka nie powinna przeszkadzać w obstawianiu zakładów. Na stronie startowej znajdują się odnośniki do zakładów z oferty przedmeczowej, oferty live, e-sportowych i na rozrywkę. Od razu można też skorzystać z wyszukiwarki dyscyplin sportowych, wydarzeń, klubów itp. Lista wszystkich dyscyplin, na które przyjmowane są zakłady bukmacherskie, BetFan umieścił na podstronie „Sport”, gdzie znajdują się także statystyki spotkań, polecane wydarzenia i te, które aktualnie są rozgrywane. Można też przejść do działów poświeconych promocjom, płatnościom czy pomocy. Strona internetowa ma swoją wersję mobilną, która działa bardzo dobrze. Aby jednak zawierać zakłady bukmacherskie w BetFan, trzeba najpierw założyć osobiste konto gracza (jest to jednak podyktowane przepisami prawnymi i taki wymóg znajdziemy u każdego legalnego bukmachera internetowego w Polsce).

BetFan – rejestracja

zakładanie konta graczaBukmacher BetFan udostępnia uproszczoną rejestrację użytkownika, która zajmuje nie więcej jak kilka minut. W formularzu rejestracyjnym trzeba podać swoje podstawowe dane osobowe i ustalić hasło i login niezbędne do logowania się w serwisie. Dodatkowo, żeby otrzymać od BetFan bonus powitalny, konieczne jest zaznaczenie odpowiedniej opcji, potwierdzającej chęć uzyskania bonusu. Jest tu również miejsce na to, by wpisać kod promocyjny BetFan, który może zwiększyć korzyści z założenia nowego konta. Po wypełnieniu wszystkich obowiązkowych pól trzeba jeszcze potwierdzić link weryfikacyjny, który otrzymamy na adres e-mail. W ten sposób konto tymczasowe jest już założone i można wpłacać depozyty oraz zawierać zakłady sportowe. Konto ma jednak pewne ograniczenia, a więc nie wypłacimy środków na rachunek bankowy i obowiązuje nas limit maksymalnej stawki zawieranych zakładów. Wszystkie możliwości zostają odblokowane, kiedy doślemy skan dokumentu tożsamości i uzupełnimy brakujące dane. Po weryfikacji dokonanej przez bukmachera konto zyskuje status konta pełnego – procedura ta nie powinna zająć dużo czasu, a na pewno nie więcej jak 48 godzin.

BetFan – oferta kursowa

Ogólnie rzecz ujmując, oferta kursowa BetFan nie należy do szczególnie atrakcyjnych. Najczęściej narzucone przez bukmachera marże są dość przeciętne, co skutkuje średnimi kursami na większość wydarzeń sportowych. Należy jednak wziąć też pod uwagę dostępny w ofercie promocyjnej bonus BetFan, z którego przez cały czas można korzystać i zwiększać wygrane o kilkanaście procent (w ramach tzw. gry bez podatku), co w efekcie niweluje średnie kursy bukmachera.

BetFan – opcje płatności

Wpłaty i wypłaty w BetFan są szybkie i bezpieczne. Wpłaty można realizować na kilka sposobów: przez szybki przelew w systemie Przelewy24, poprzez BLIK oraz przy użyciu kart płatniczych (VISA i MasterCard). Szybki przelew to opcja dostępna dla więcej jak 20 banków działających na terenie Polski. Jeśli chodzi o wypłaty, również można skorzystać z błyskawicznego przelewu dokonanego poprzez system Przelewy24. Tu także lista banków, które biorą udział w programie, liczy około 20 instytucji, a sam bukmacher podaje, że szybkie wypłaty docierają do ponad 97% kont bankowych w kraju. Wypłaty środków zgromadzonych na koncie gracza realizowane są każdego dnia, także w weekendy, od godziny 7:00 do 23:00. Choć maksymalny czas realizacji dyspozycji może zająć klika godzin, gdyż uzależniony jest także od godzin pracy danego banku, w większości przypadków nie trwa to dłużej jak 15 minut. Informacje na temat tego, jak proces wygląda w poszczególnych bankach, znajdują się na stronie BetFan. Wpłaty i wypłaty są darmowe.

BetFan – obsługa klienta

obsługa klientaNie wiesz, jak uruchomić otrzymany od BetFan bonus powitalny, nie możesz znaleźć interesującego Cię zakładu, a może masz problem z dokonaniem płatności? Jeśli masz te lub inne pytania czy problemy związane z zawieraniem zakładów bukmacherskich w BetFan, skorzystaj z pomocy konsultanta. Możesz połączyć się z nim poprzez czat na żywo, infolinię lub zadać pytanie drogą mailową. Obsługa klienta dostępna jest przez cały tydzień w godzinach od 9:00 do 23:00.

Ponadto w serwisie internetowym bukmachera znajdują się różne pomoce merytoryczne, przy pomocy których sam możesz znaleźć rozwiązanie danego problemu. Jest więc dział „FAQ”, w którym wyjaśniono kwestie dotyczące rejestracji konta, płatności, promocji i samej gry w BetFan. W zakładce „Pomoc” znajdziesz też wiele innych przydatnych materiałów i dowiesz się np. jakie są dostępne i czym się różnią poszczególne rodzaje kuponów czy ich oznaczeń, a także znajdziesz tu regulaminy i politykę prywatności bukmachera. Na stronie internetowej jest też zakładka „Newsy”, gdzie zamieszczane są ciekawe informacje na temat aktualnych wydarzeń sportowych oraz najnowszych promocji. Każdy nowy bonus BetFan opisuje też na swoich profilach w mediach społecznościowych, np. na Facebooku czy Twitterze, dlatego warto zaglądać również tam.

BetFan zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Za markę BetFan odpowiada spółka  „BetFan Sp. z o.o.”, która zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich online uzyskała w październiku 2018 r. (nr PS4.6831.3.2018). Licencja wydawana jest przez Ministra Finansów na 6 lat, a BetFan otrzymał je jako jedenasty podmiot w Polsce. W kwietniu 2019 r. wystartował serwis online bukmachera i od tego czasu jego oferta stale się poszerza. Prezesem spółki jest Piotr Sienkiewicz, który z branżą bukmacherską ma do czynienia nie od dziś – pełnił on znaczące funkcje w forBET, Totolotku i Sportingbet.

Oczywiście jako legalny bukmacher BetFan pobiera 12% podatku od zawartych zakładów. Nie dotyczy to jedynie kuponów zawartych w ramach promocji gry bez podatku, kiedy to pokrycie kosztów podatku bierze na siebie bukmacher. Z kolei w przypadku wygranych kuponów, które przekraczają kwotę 2280 zł, bukmacher musi odprowadzić do urzędu skarbowego 10% podatku od wygranej.

BetFan – opinie i podsumowanie

Firma „BetFan Sp. z o.o.” rozpoczęła działalność w 2019 r., ale trzeba przyznać, że od samego początku udostępniła graczom profesjonalnie przygotowaną ofertę zakładów bukmacherskich. Co więcej, widać, że to dopiero początek i możemy liczyć na szybki rozwój usług bukmachera. Sama oferta zakładów przedmeczowych jest bardzo atrakcyjna, a zakłady z kategorii „Rozrywka” są najlepsze i najciekawsze na polskim rynku. Świetnie wypada przeznaczony dla nowych graczy bonus BetFan oraz promocje dostępne dla wszystkich typerów, zwłaszcza gra bez podatku. Bukmacher powinien jednak popracować nad kilkoma sprawami, czyli jeszcze bardziej poszerzyć ofertę zakładów live, wprowadzić zakłady na sporty wirtualne, a być może nawet udostępnić streaming live z ciekawych wydarzeń sportowych. Gracze zapewne oczekują także na możliwość zawierania zakładów przez aplikację mobilną, możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym i przede wszystkim wyższe kursy bukmacherskie.

Pakiet powitalny do 3.000 zł