LVBet

Informacje o bonusie

Pakiet powitalny do 1.500 zł

Szczegóły bukmachera
  • Numer polskiego zezwolenia: PS4.6831.9.2016.EQK
  • Sposoby wpłaty: Paymenticon, Dotpay, Przelewy24, Tpay, Skrill, BLIK, Paysafecard i inne
  • Czas realizacji wypłaty: zazwyczaj do 10 minut, w niektórych przypadkach do 48 godzin
  • Pozostałe informacje: bukmacher LVBet nawiązał współpracę marketingową z Jakubem Błaszczykowskim
Odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie LVBet – bonusy i recenzja oferty

Zastanawiasz się, czy bukmacher LVBet to trafiony wybór dla graczy obstawiających zakłady sportowe w Polsce? Po pierwsze jest to legalny bukmacher i już to przemawia na jego korzyść. Ale legalnych bukmacherów jest w naszym kraju sporo, dlatego warto sprawdzić, czy oferta zakładów LVBet wyróżnia się na tle propozycji pozostałych organizatorów zakładów wzajemnych i czy oferuje on ciekawe kursy na różne wydarzenia. Ważnym punktem jest też oferta promocyjna, czyli dostępny w LVBet bonus powitalny i bonusy dla stałych graczy. Wszystkie informacje na ten temat, a także wiele innych istotnych informacji dotyczących oferty bukmacherskiej LVBet znajdziesz w artykule.

LVBet – bonus powitalny

bonus powitalnyKażdy nowy gracz, który założy konto w serwisie internetowym bukmachera, może otrzymać bonus na start LVBet. W przypadku tego organizatora zakładów bukmacherskich po dokonaniu rejestracji trzeba wpłacić na konto pierwszy depozyt w wysokości co najmniej 50 zł, wybierając bonus powitalny LVBet z mnożnikiem. Dzięki temu otrzymasz bonus na kwotę 1% wpłaconego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x 100. Następnie musisz aktywować na kuponie ten mnożnik i stworzyć kupon akumulacyjny za przyznany przez LVBet bonus startowy. Kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia, mieć ogólny kurs minimalny 2,50 oraz minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,25. Na koniec postaw przygotowany kupon z pomnożonym kursem, dzięki czemu będziesz mógł odebrać nawet 1000 zł (w przypadku gdy pierwsza wpłata wyniesie 1000 zł). Jest więc to bonus od depozytu 100%.

Jeśli jednak dokonasz drugiego depozytu, otrzymasz od LVBet bonus na start numer 2. Działa on tak samo jak pierwszy bonus, jednak tym razem mnożnik wynosi x50 i maksymalnie bonus dla nowych graczy LVBet może wynieść 500 zł (także przy wpłacie 1000 zł). Jeśli natomiast Twój pierwszy depozyt wyniesie poniżej 50 zł (ale minimum 10 zł), także możesz otrzymać od LVBet bonus powitalny. Musisz jednak wysłać bukmacherowi wiadomość e-mailową na ten temat, a w ciągu  48 godzin na Twoje saldo bonusowe powinien wpłynąć bonus startowy LVBet w wysokości 10% wpłaconego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x10. W tym przypadku procedura postępowania jest taka sama jak opisana powyżej, gdyż każdy przyznany przez LVBet bonus dla nowych graczy podlega tym samym warunkom obrotowym. Ponadto każdy bonus z oferty powitalnej od momentu dokonania depozytu jest ważny przez 30 dni.

LVBet – bonus dla każdego

Bonus 200 PLN na sporty wirtualne

Wystarczy, że dokonasz depozytu na konto LVBet do 28.07.2019 (godz. 23:59) a otrzymasz bonus LVBet do kwoty 200 zł (50% wpłaty) do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych. Minimalna wpłata to 20 zł. Bonus należy obrócić 6-krotnie.

Bezpieczny kupon 5+

Jeśli postawisz kupon kombi z minimum 5 zdarzeniami i 1 z nich będzie nietrafione, otrzymasz zwrot stawki do kwoty 50 zł. Minimalna stawka kuponu to 20 zł, a minimalny kurs łączny 3,00. Gracz otrzyma zwrot w formie bonusu. Bonus LVBet wypłacany jest w poniedziałki, a promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu gracza spełniającego jej warunki w danym tygodniu. Bonus w LVBet trzeba obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie 1,75. Zakłady na sporty wirtualne nie są objęte promocją.

Multikozak

Postaw kupon kombi z co najmniej 4 zakładami, a otrzymasz dodatkowe 7,5% zysku z wygranej. Jeśli zdarzeń na kuponie będzie więcej, wzrośnie też oferowany zysk: 5 zakładów to +10%, 6 zakładów +15%, 7 zakładów +20%, 8 lub więcej zakładów to +25% większa wygrana. Kupon musi być postawiony za co najmniej 10 zł, po minimalnym kursie 3,00 i zawierać zakłady z 1 tygodnia (liczone od poniedziałku od godziny 00:01 do niedzieli do godziny 23:59). Jeśli postawisz taki kupon, prześlij informację na ten temat pod adres e-mail promocje@lvbet.pl, a otrzymasz bonus LVBet w wysokości do 1000 zł. Bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie 1,75 lub wyższym.

Turniej Ekstraklasa w LVBet

Aby wziąć udział w promocji, trzeba zawierać zakłady na mecze Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 i zbierać tym samym punkty do klasyfikacji. Minimalna stawka zakładu to 10 zł, a minimalny kurs 1,5. Punkty otrzymujesz zarówno za wygrane, jak i przegrane zakłady, a wyliczane są one następująco: kupony wygrane – kurs x stawka x ilość selekcji, kupony przegrane – stawka x ilość selekcji. Po każdej z kolejek Ekstraklasy 5 graczy o największej liczbie punktów w danej kolejce otrzyma bonus LVBet w kwocie od 500 zł (1. miejsce) do 50 zł (5. miejsce). Po 20. kolejce ogłoszony zostanie końcowy ranking, w którym najlepsi typerzy znajdą się w Tabeli Bonusowej i otrzymają nagrody, za 1. miejsce gracz otrzyma aż 10 000 zł. Bonusy muszą być obrócone 3-krotnie po łącznym kursie minimalnym 1,75.

VARyfikacja LV BET w Ekstraklasie

Specjalnie na mecze Ekstraklasy LVBet przygotowało promocję, dzięki której, jeśli sędzia cofnie uznanie bramki po użyciu systemu VAR i spowoduje to przegranie Twojego zakładu, otrzymasz od bukmachera zwrot stawki. Powiadom o takiej sytuacji bukmachera, wysyłając wiadomość na promocje@lvbet.pl i podając numer kuponu, a otrzymasz od LVBet bonus równy postawionej stawce (do 100 zł) w ciągu 2 dni po zakończeniu kolejki Ekstraklasy. Kupon musi mieć minimalny kurs 1,50. Bonus LVBet należy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.75.

Tenisowy LV BET Tour

Bukmacher LVBet dodaje 14% do wygranych kuponów postawionych na wybrane mecze tenisowe przez aplikację mobilną. Bonus LVBet otrzymasz na zakłady przedmeczowe i live, kupony pojedyncze i kombi. Na stronie internetowej bukmachera znajdziesz kalendarz, w którym sprawdzisz, które wydarzenia tenisowe obejmuje promocja. Najbliższe wydarzenie odbywa się w dniach 22.07 – 28.07 w Hamburgu.

Letni konkurs LV BET: 20 000 PLN czeka!

Aby wziąć udział w promocji, musisz postawić zakład za minimalną stawkę 20 zł na wydarzenie, które rozgrywane jest w dniu „dzisiejszym” (czyli 15.06. obstawiamy wydarzenie rozgrywane 15.06). Musisz obstawiać co najmniej 1 zakład dziennie w dniach 7.06 – 31.07. Kupon musi mieć kurs minimalny 1,50 i być rozliczony do końca tego samego dnia. Po zakończeniu promocji, 1 sierpnia bukmacher podzieli pulę 20 tys. zł pomiędzy wszystkich graczy. Bonus LVBet trzeba obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie 1.75.

Gruby Kupon

Promocja, w ramach której LVBet oferuje gotowy kupon ze zwiększonym kursem całkowitym. Kurs może być podniesiony nawet o 20%. Aktualną ofertę na dany dzień można sprawdzić na stronie internetowej bukmachera.

+14% do wygranych w punktach stacjonarnych LV BET!

W punktach stacjonarnych można skorzystać z promocji, dzięki której w przypadku postawienia zakładu na wybrane zdarzenia i wygrania, zysk z kuponu powiększy się o 14%. Bonus w LVBet otrzymasz na kupony z oferty pre-match i live, pojedyncze i kombi. Wydarzenia kwalifikujące się do promocji zamieszczone są na stronie internetowej bukmachera. Najbliższe wydarzenie obywa się w dniach 30.07 – 1.08: II runda eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy (rewanże).

Dwie dychy na Sporty Wirtualne

Bonus w LVBet można także otrzymać, zawierając zakłady na sporty wirtualne. Za każde postawione 100 zł w danym tygodniu, w kolejnym tygodniu na Twoje saldo bonusowe wpłynie bonus w wysokości 20 zł. Należy go obrócić 5-krotnie, stawiając zakłady na sporty wirtualne.

Dla kibiców Wisły Kraków / Arki Gdynia / Stali Mielec / Wisły Płock / Zagłębia Sosnowiec

Jako sponsor Wisły Kraków / Arki Gdynia / Stali Mielec / Wisły Płock / Zagłębia Sosnowiec LVBet nagradza tych typerów, którzy posiadają karnet na mecze jednego z wymienionych klubów w sezonie 2019/2020. Każdy, kto prześle zdjęcie imiennego karnetu na adres promocje@lvbet.pl, dostanie bonus LVBet 50 zł na obstawianie zakładów. Wymagana jest uprzednia pełna rejestracja w serwisie online. Bonus należy obrócić 4-krotnie po kursie 1,75 lub wyższym.

Łap LV Punkty

LVBet oferuje szeroki program lojalnościowy, w którym za każde postawione 25 zł gracz otrzymuje 1 LV punkt. Po zgromadzeniu większej liczby punktów, można wymienić je na nagrody, a także gotówkę – 100 LV to 5 zł. Środki te nie podlegają warunkowi obrotu, więc można je od razu wypłacić. Można je także użyć do obstawiania kolejnych zakładów. Punkty nigdy nie wygasają.

Strefa VIP

Najbardziej aktywni gracze zapraszani są do członkowstwa w Programie VIP, dzięki czemu mogą uzyskać dodatkowy bonus LVBet, zaproszenia na wydarzenia sportowe i specjalne eventy. Bukmacher gwarantuje im także indywidualną obsługę oraz błyskawiczne wpłaty i wypłaty.

LVBet – oferta zakładów bukmacherskich

sport u bukmacheraZakłady bukmacherskie LVBet można postawić na około 40 dyscyplin sportowych, wybierając spośród licznych rynków zdarzeń i wielu lig – np. zakłady na piłkę nożną obejmują nawet 7. ligę angielską. Świetnie przygotowana jest też oferta sportów elektronicznych, w której znajdziemy wiele gier i turniejów. Z kolei sporty wirtualne obejmują nie tylko wiele różnych dyscyplin, ale towarzyszą im też profesjonalne wizualizacje komputerowe. Poza typowo sportowymi zakładami w LVBet znajdziemy też zakłady dotyczące wydarzeń politycznych czy ze świata rozrywki.

Oferta zakładów pre-match bukmachera jest także szeroka, nie tylko pod względem reprezentowanych dyscyplin, ale też proponowanych zdarzeń i również tu można skorzystać ze świetnych wizualizacji odtwarzających przebieg obstawianych spotkań sportowych. Poza tym do dyspozycji gracza są wyniki i statystyki na żywo oraz inne informacje dotyczące meczów. W widoku konferencyjnym zebrane są informacje na temat odbywających się spotkań, a w widoku pojedynczym można monitorować przebieg konkretnego wydarzenia. Na jakie spotkania sportowe będą w najbliższym czasie przyjmowane zakłady, sprawdzimy w kalendarzu wydarzeń.

Zakłady bukmacherskie LVBet można obstawiać na kuponach pojedynczych, wielokrotnych i systemowych. Bukmacher pomyślał także o opcji Cash-out, która jest świetnym kołem ratunkowym, kiedy przebieg typowanego wydarzenia zaczyna zmierzać w niepożądanym kierunku – wtedy można zamknąć zakład przed czasem i odzyskać część lub nawet całą postawioną stawkę.

 

 

Strona www, aplikacja mobilna i punkty sprzedaży

Zakłady bukmacherskie LVBet można zawierać na 3 sposoby. Pierwsza metoda to LVBet punkty naziemne. Jest ich na terenie kraju kilkadziesiąt, jednak skumulowane są na południu i w centralnej części Polski, dlatego nie wszyscy mogą na co dzień zawierać zakłady w LVBet w ten sposób. Dokładną lokalizację oraz godziny otwarcia punktów sprzedaży zamieszczono na stronie internetowej bukmachera. Wszystkie lokale otwarte są codziennie, a niektóre nawet 24 godziny na dobę. LVBet punkty mają wiele udogodnień, a dla graczy z nich korzystających bukmacher przygotowuje często specjalny bonus LVBet.

Druga metoda na grę w LVBet to obstawianie zakładów poprzez stronę internetową, która jest bardzo funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Na stronie startowej zamieszczono zakładki kierujące do pełnej oferty zakładów pre-match, live i sportów wirtualnych, można tu też od razu wybrać jedno z polecanych wydarzeń czy dowolną pozycję z listy dostępnych dyscyplin sportowych. Ze strony głównej łatwo przejść na podstronę dotyczącą aktualnych promocji, aplikacji mobilnej, płatności, funkcji Cash-out, pomocy itp.

I po trzecie, możesz także grać, wykorzystując trzeci sposób, jaki oferuje aplikacja LVBet na smartfony i tablety z systemem iOS lub Android. Przygotowana przez LVBet aplikacja mobilna daje nam dostęp do pełnej oferty zakładów, w tym do e-sportów i sportów wirtualnych. Opcje takie jak „Match tracker” (wizualizacje przebiegu meczów) czy „Rapid Pay” (błyskawiczne płatności) wzbogacają dodatkowe funkcje, jak np. powiadomienia push (które mogą nas na bieżąco informować np. o tym, że pojawił się nowy bonus LVBet lub że nasz kupon zmienił status na wygrany lub przegrany).

LVBet – rejestracja

rejestracjaAby obstawiać w LVBet zakłady bukmacherskie online należy założyć konto gracza. Jeśli wybierzesz „szybką rejestrację”, zajmie Ci dosłownie chwilę. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i kontaktowe, ustalić dane do logowania, a po kliknięciu linku weryfikacyjnego z wiadomości e-mail już można grać. Jeśli chcesz, w specjalnym polu formularza rejestracyjnego możesz też wpisać honorowany przez LVBet kod promocji, dzięki czemu standardowo przyznawany przez LVBet bonus powitalny może okazać się jeszcze większy. Żeby go znaleźć, można wpisać w wyszukiwarkę np. „kod promocji LVBet 2019” (wpisując aktualna datę). Musisz jednak wiedzieć, że założenie konta tymczasowego nie uprawnia Cię do wypłaty środków na rachunek bankowy. Będziesz mógł to zrobić dopiero po dosłaniu skanu czy zdjęcia dokumentu tożsamości – po jego weryfikacji przez bukmachera, konto uzyskuje status pełnego. Tym samym możesz już wypłacać pieniądze i zdjęte zostają pozostałe ograniczenia (np. limit stawek obstawianych zakładów).

LVBet – oferta kursowa

Kursy LVBet utrzymują się z reguły na przeciętnym poziomie, choć w przypadku spotkań NBA są najczęściej najwyższe w Polsce, a i kursy na inne wydarzenia potrafią być naprawdę wysokie. Poza tym bukmacher LVBet często korzysta z promocji gry bez podatku, dzięki której wygrany kupon przynosi aż o 14% zysku więcej, co znacznie podwyższa nawet średnie kursy.

LVBet – opcje płatności

Aby grać, trzeba oczywiście od czasu do czasu zasilić konto gracza środkami finansowymi. W serwisie LVBet masz do wyboru kilka opcji. Możesz wpłacić pieniądze przy użyciu szybkiego przelewu (Przelewy24, Dotpay, Tpay.com), systemu Paysafecard, kart płatniczych Visa i MasterCard, BLIK oraz portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon. W każdym przypadku masz zagwarantowane bezpieczeństwo oraz natychmiastową realizację dyspozycji. Natomiast kiedy dokonujesz wypłaty środków z konta, możesz skorzystać z opcji „Rapid Pay”, która także służy do wykonywania szybkich przelewów. Dostępna jest ona tylko dla wybranych banków, jeśli jednak posiadasz rachunek bankowy w jednym z nich, pieniądze znajdą się na Twoim koncie nawet w 10 minut. „Rapid Pay” działa codziennie między godziną 8:00 a 1:00. Jeśli natomiast masz konto bankowe w banku, który nie znajduje się na liście instytucji uczestniczących w tym programie, pozostaje Ci zrobić wypłatę za pomocą zwykłego przelewu bankowego. Pieniądze powinny znaleźć się na Twoim rachunku w ciągu 1 lub 2 dni roboczych.

LVBet – obsługa klienta

Nie wiesz, jak uzyskać podwójny LVBet bonus powitalny, masz problemy z dokonaniem płatności, nie możesz znaleźć zakładu na interesujące Cię wydarzenie itd.? Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta w LVBet. Najszybciej odpowiedź powinieneś uzyskać, korzystając z czatu na żywo. Bukmacher LVBet zapewnia, że średnio połączenie z konsultantem udaje się uzyskać po 10 sekundach od zgłoszenia. Ponadto można też zadać pytanie drogą mailową i za pomocą formularza kontaktowego. Ogólnie, w ciągu całej doby przeciętny czas odpowiedzi to mniej jak 30 minut (jak twierdzi sam bukmacher). Warto bowiem podkreślić, że z pomocy konsultantów skorzystać można przez całą dobę i to 7 dni w tygodniu.

Poza tym rozwiązania problemów można też szukać w przygotowanych przez LVBet pomocach, które znajdują się na jego stronie internetowej. Wystarczy wejść w zakładkę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ) i sprawdzić porady dotyczące rejestracji konta, jego obsługi, płatności, promocji czy zasad dotyczących zawierania zakładów bukmacherskich w LVBet. W zakładce „Pomoc” znajdziesz także instrukcję „Jak grać?”, odnośniki do wyników i statystyk czy regulaminów obowiązujących w serwisie. Warto też zajrzeć na blog bukmachera mieszczący się na stronie internetowej „Łączy Nas Pasja” i na profile LVBet w mediach społecznościowych.

LVBet – bukmacher i sponsor

bukmacher sponsoremBukmacher LVBet sponsorował już polską piłkę nożną, m.in. kluby Arka Gdynia, Wisła Kraków, Piast Gliwice, Widzew Łódź czy Stal Mielec, koszykówkę – Śląsk Wrocław, siatkówkę – np. mistrzostwa Europy EUROVOLLEY POLAND i polski e-sport. Swoim wsparciem bukmacher objął też serwis „Łączy Nas Pasja”, czyli specjalistyczny, internetowy poradnik sportowy. W 2019 r. ambasadorem marki został jeden z najbardziej znanych współczesnych sportowców w Polsce – Kuba Błaszczykowski.

LVBet zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Bukmacher LVBet należy do spółki „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”. Zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych online otrzymał w maju 2016 r. (nr PS4.6831.9.2016.EQ). Firma posiada również licencję na sprzedaż zakładów w punktach naziemnych i z niego korzysta – pierwsze punkty bukmacher otworzył w 2017 r.

LVBet – opinie i podsumowanie

Oferta stworzona przez LVBet to bez dwóch zdań solidna dawka profesjonalnie przygotowanych zakładów bukmacherskich. Począwszy od samego pakietu dostępnych zakładów live i pre-match, przez świetne rozwiązania techniczne (serwis online i LVBet mobile), po przebogatą ofertę promocyjną (LVBet bonus powitalny, co rusz nowy bonus LVBet dla stałych graczy i programy lojalnościowe). Warto też zwrócić uwagę na „niuanse”, takie jak np. możliwość skorzystania z funkcji Cash-out czy całodobowe wsparcie konsultantów, które świadczą o tym, że bukmacher dba o każdy szczegół i komfort graczy podczas korzystania z jego usług. Choć nadal czekamy na regularnie wyższe kursy na wydarzenia sportowe czy wprowadzenie transmisji live z wybranych meczów, bukmacher LVBet to zdecydowanie jeden z ciekawszych usługodawców na rynku bukmacherskim w Polsce.

 

Pakiet powitalny do 1.500 zł