Etoto

Informacje o bonusie

200% pierwszej wpłaty do 200 zł

Szczegóły bukmachera
  • Numer polskiego zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
  • Sposoby wpłaty: Przelewy24, karty płatniczne, BLIK, Skrill, Neteller i inne
  • Czas realizacji wypłaty: do 12 godzin
  • Pozostałe informacje: Minimalna wpłata 1 zł, bukmacher wspierany przez wielu znanych dziennikarzy sportowych - Mateusza Borka, Romana Kołtonia, Tomasza Smokowskiego, Michała Pola oraz Tomasza Hajto
Odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie ETOTO – bonusy i recenzja oferty

Poniższa analiza oferty bukmachera ETOTO koncentruje się na praktycznych aspektach zawierania zakładów sportowych w jego serwisie online, aplikacji mobilnej i w punktach naziemnych. Czy oferta zakładów przedmeczowych i na żywo jest profesjonalnie i ciekawie skonstruowana? Jaki jest oferowany przez ETOTO bonus powitalny dla nowych graczy oraz bonusy bukmacherskie dostępne dla wszystkich typerów? Czy od strony technicznej obstawianie zakładów przebiega sprawnie i bezproblemowo? Odpowiedzi na wszystkie ważne pytania znajdziesz w naszej recenzji usług bukmacherskich ETOTO.

ETOTO – bonus powitalny

W ETOTO bonus dla nowych graczy nosi nazwę „PROMO 1000+40” i ma aż 4 składowe, czyli 2 darmowe zakłady oraz 2 bonusy od depozytu. Zaraz po rejestracji nowego konta i jego pozytywnym zweryfikowaniu przez bukmachera gracz otrzymuje od ETOTO bonus na start w postaci pierwszego freebetu w wysokości 20 zł. Następnie po dokonaniu pierwszego depozytu na konto typera wpływa drugi bonus powitalny ETOTO, czyli bonus wynoszący 200% pierwszej wpłaty (do kwoty 100 zł). Jeśli gracz dokona drugiego depozytu, otrzyma od bukmachera ETOTO bonus startowy w wysokości 100% drugiej wpłaty (do kwoty 900 zł). W przypadku, gdy wysokość drugiego depozytu wyniesie minimum 40 zł, gracz otrzymuje czwarty bonus na start ETOTO, czyli kolejny darmowy zakład na kwotę 20 zł. Jeśli typerowi uda się otrzymać każdy dostępny w ETOTO bonus powitalny, łącznie uzyska on aż 1040 zł na grę w serwisie. Regulamin promocji określa warunki obrotowe przyznanych bonusów, tak więc trzeba postawić zakłady na łączną kwotę depozytu i bonusu i obrócić nią 4-krotnie. Do obrotu zaliczane są zdarzenia pojedyncze z minimalnym kursem 2,20 oraz wielokrotne z minimalnym ogólnym kursem 2,20, przy czym kurs pojedynczego zdarzenia wynieść musi co najmniej 1,30. Na spełnienie warunków obrotowych gracz ma 30 dni od daty, kiedy na jego koncie bonusowym pojawi się bonus startowy ETOTO. Warto też wiedzieć, że bonus dla nowych graczy ETOTO można dodatkowo zwiększyć, jeśli podczas rejestracji konta podamy specjalny kod bonusowy wyszukany w Internecie.

ETOTO – bonus dla każdego

bonus dla wszystkich graczyBonus Return

Bonus ETOTO to zwrot 25% stawki postawionej na spotkanie tenisowe, w przypadku gdy kupon będzie nietrafiony. Zwrot maksymalnie może wynieść 100 zł. W promocji udział wziąć mogą zakłady pojedyncze i wielokrotne, dla których minimalna stawka kuponu wynosi 50 zł. Ogólny kurs zakładu powinien wynosić co najmniej 1,02, tak samo jak kurs wydarzenia na zakładzie akumulowanym. Uwaga! Najpierw należy zapisać się do promocji, a dopiero potem stawiać kupony. Bonus ETOTO należy obrócić 6-krotnie na zakładach pojedynczych (kurs minimalny 2,20) lub wielokrotnych (kurs minimalny ogólny 2,20, a pojedynczego wydarzenia – 1,30).

Weekendo Granie

Aby wziąć udział w promocji weekendowej, należy najpierw się do niej zapisać, a następnie postawić 3 zakłady, każdy za co najmniej 50 zł. Bonus ETOTO wynosi 40 zł, które gracz otrzymuje bez względu na wynik obstawionych spotkań. Kupony muszą być postawione i rozliczone w weekend, a ich minimalny kurs ogólny to 1,50 (minimalny kurs pojedynczego wydarzenia na kuponach wielokrotnych to 1,20). Wymagany jest 6-krotny obrót bonusem przy użyciu zakładów pojedynczych (kurs minimalny 2,20) lub wielokrotnych (kurs minimalny ogólny 2,20, a pojedynczego wydarzenia – 1,30).

Typuj naszą

Akcja promocyjna dotyczy polskich lig – od Ekstraklasy do 4. ligi. Po zapisaniu się do promocji należy postawić kupon wielokrotny przedmeczowy lub live, na którym znajdą się zdarzenia z którejkolwiek z polskich lig. Minimalna stawka zakładu wynosi 100 zł, a kurs każdego wydarzenia powinien wynieść co najmniej 1,02. W przypadku, gdy kupon jest nietrafiony, gracz otrzymuje darmowy zakład w wysokości 50 zł.

3 Top

Co tydzień bukmacher wybiera 3 spotkania piłkarskie, które trafiają do „TOP 3” tygodnia. Jeśli gracz postawi zakład za co najmniej 100 zł na wygraną lub remis w dowolnym spotkaniu z tego zestawu i jego typ będzie nietrafiony, to dostanie bonus ETOTO w formie freebetu 50 zł. Przed wniesieniem kuponu należy zapisać się do promocji. W akcji udział biorą zakłady pojedyncze live, które zostały postawione i rozliczone w tym samym tygodniu.

e-granie

Bonus ETOTO, jaki można otrzymać, stawiając zakłady na sporty elektroniczne. Jeśli obstawisz dowolne wydarzenie e-sportowe za minimum 50 zł i przegrasz, bukmacher zwróci Ci 50% stawki (maksymalnie 40 zł) w formie bonusu. W promocji udział biorą zakłady pojedyncze i wielokrotne, których minimalny kurs ogólny wynosi 1,02, a w przypadku zakładów wielokrotnych kurs pojedynczego zdarzenia również musi wynieść co najmniej 1,02. Ważny warunek – najpierw należy zapisać się do udziału w promocji, a dopiero potem postawić zakłady. Po otrzymaniu bonusu należy go obrócić 6-krotnie kuponami pojedynczymi lub wielokrotnymi o minimalnym kursie 2,20, a w przypadku tych drugich pojedyncze wydarzenie na kuponie powinno mieć kurs nie mniejszy niż 1,30.

Kornery

Jeśli postawisz zakład pojedynczy za stawkę 50 zł lub większą na sumę rzutów rożnych i kupon będzie przegrany, bukmacher przyzna Ci darmowy zakład w wysokości 25 zł. Kupony, które kwalifikują się do promocji to kupony pojedyncze pre-match lub live postawione na piłkę nożną, przy czym minimalny kurs zakładu musi wynieść 1,02. Pamiętaj, aby przed postawieniem kuponu zgłosić swój udział w promocji.

Mniej / Więcej

Promocja przeznaczona dla osób, które lubią stawiać na liczbę goli w meczu piłki nożnej. Jeśli postawisz kupon na sumę goli w danym meczu i nie trafisz, bonus w ETOTO wyniesie 25 zł. W akcji promocyjnej mogą brać udział zakłady pojedyncze przedmeczowe i na żywo za minimalną stawkę 50 zł i przy zachowaniu minimalnego kursu 1,02. Przed postawieniem kuponu należy zgłosić udział w promocji.

Nocne granie

Jeśli zagrasz kuponem live za minimum 100 zł, obstawiając spotkanie NFL, NHL, MLS, MLB albo NBA, a kupon okaże się nietrafiony, możesz otrzymać bonus ETOTO w postaci darmowego zakładu 50 zł. Zakłady mogą być pojedyncze, wielokrotne i puls, ale muszą pochodzić z oferty zakładów na żywo. Minimalny kurs zakładu musi wynieść 1,02, a każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym co najmniej 1,02. Na kuponie nie wolno mieszać wydarzeń. Trzeba też pamiętać, by najpierw zgłosić udział w promocji i dopiero po zgłoszeniu zawierać zakłady.

Zaproś przyjaciela

Zaproś znajomego do gry w ETOTO, a oboje otrzymacie po bonusie 50 zł na grę. Zaloguj się na swoje konto, wyślij zaproszenie do przyjaciela, a jeśli on zarejestruje się właśnie z niego i dokona obrotu na 300 zł przy zachowaniu kursu 2,20, to zarówno na jego i na Twoje konto wpłynie 50 zł. Aby odebrać bonus trzeba również mieć na koncie gracza minimalny obrót 50 zł wykonany zakładami po kursie 2,20. Każdy gracz może zaprosić maksymalnie 10 osób i odebrać 10 bonusów tego typu, czyli łącznie można zgarnąć w ten sposób nawet 500 zł.

Liga VIP

Program lojalnościowy, w ramach którego gracze o długim stażu, często zawierający zakłady i wpłacający środki oraz dokonujący wysokich obrotów zapraszani są przez bukmachera do grona VIP. Gracz VIP otrzymuje od ETOTO bonus powitalny w Lidze, bonusy urodzinowe i inne bonusy, a także wiele innych korzyści.

ETOTO – oferta zakładów bukmacherskich

Bukmacher ETOTO posiada ofertę zakładów bukmacherskich przedmeczowych i na żywo. W ofercie pre-match znajduje się mniej więcej 30 dyscyplin sportowych, na które oferowane jest naprawdę wiele rynków zdarzeń. Ofertę tradycyjnych sportów bukmacher wzbogacił o sporty elektroniczne i można tu obstawiać wyniki różnych gier oraz spotkania około 10 lig e-sportowych. Gracze mogą też typować przebieg wydarzeń pozasportowych, na których zakłady znajdują się w kategorii „zakłady specjalne”.

ETOTO live przedstawia nie tak już szeroką ofertę zakładów, jak to jest w przypadku zakładów przedmeczowych, jednak z reguły kupony można postawić na kilkanaście sportów, a przy tym skorzystać z różnych przydatnych narzędzi. Są więc tu zarówno wyniki, jak i statystyki meczów aktualizowane na bieżąco oraz graficzne wizualizacje ich przebiegu. W 2019 r. nie ma jednak transmisji spotkań sportowych na żywo, co zdecydowanie jest największym minusem oferty zakładów na żywo w ETOTO. Bukmacher umożliwia zakup kuponów pojedynczych, akumulowanych oraz systemowych.

 

 

Strona www, aplikacja mobilna i punkty sprzedaży

Podstawowy kanał sprzedaży kuponów to  serwis internetowy bukmachera, który jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Na stronie startowej bukmacher w centralnej części prezentuje listę spotkań sportowych, które właśnie trwają, a także tych, które niebawem zostaną rozegrane oraz tych, które uznane zostały za najważniejsze. Jeśli masz zamiar znaleźć konkretne wydarzenie lub ligę, najlepiej jeśli skorzystasz ze specjalnej wyszukiwarki albo poszukasz go ręcznie, wchodząc w listę dostępnych dyscyplin sportowych czy popularnych wydarzeń. W widocznym miejscu bukmacher zamieszcza też „mecz dnia”, na który aktualnie oferuje podwyższone kursy. Dodatkowo są tu też zakładki, po otworzeniu których można dowiedzieć się, jaki bonus ETOTO można aktualnie otrzymać, sprawdzić wyniki lub statystyki spotkań albo skorzystać z pomocy konsultantów.

Jest także w ETOTO aplikacja mobilna, która służy do zawierania zakładów bukmacherskich na urządzeniach przenośnych. Również ta opcja jest bardzo praktyczna oraz intuicyjna, a dostępna na niej jest pełna oferta zakładów pre-match i live. Apka jest bezpieczna, gdyż zastosowano tu logowanie przy pomocy odcisku palca, poza tym umożliwia ona szybkie płatności i można dzięki niej otrzymać bonus ETOTO, który nie jest dostępny na stronie internetowej czy w punktach naziemnych. Przygotowana przez ETOTO aplikacja mobilna działa na tabletach oraz smartfonach z systemem iOS lub Android.

Ostatnia z możliwości to ETOTO punkty stacjonarne, jednak w 2019 r. na terenie całego kraju jest ich zaledwie kilka. Obowiązujące w ETOTO godziny otwarcia oraz lokalizację punktów sprzedaży można sprawdzić w serwisie bukmachera w zakładce „Mapa punktów ETOTO”. Wszystkie lokale czynne są natomiast codziennie, także w weekendy.

Bukmacher ETOTO – rejestracja

Każdy typer, który ma zamiar obstawiać w ETOTO zakłady bukmacherskie poprzez stronę internetową czy aplikację mobilną, musi założyć indywidualne konto gracza. Przeciętnie wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje kilka minut – trzeba tu podać wymagane dane osobowe i teleadresowe oraz dane do logowania oraz zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia. Podczas rejestracji można także wpisać działający w ETOTO kod bonusowy, który może zwiększyć standardowo przyznawany wszystkim nowym graczom ETOTO bonus powitalny. Aby dokończyć rejestrację musimy jeszcze przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego bądź paszportu, na podstawie którego bukmacher zweryfikuje, czy użytkownik jest osobą pełnoletnią. Na koniec trzeba otworzyć wiadomość e-mail przesłaną przez ETOTO oraz zawarty w niej link weryfikujący i można już zawierać zakłady sportowe.

ETOTO – oferta kursowa

Kursy bukmacherskie w ETOTO w porównaniu do kursów oferowanych przez konkurencję są często wysokie, a nawet najlepsze w Polsce. Szczególnie ciekawie przedstawia się z reguły oferta kursowa na mecze futbolowe, ale też piłki siatkowej, koszykowej, hokeju oraz pojedynki e-sportowe. Wysokie kursy to oczywiście zasługa dość niskich marży bukmachera ETOTO.

Bukmacher ETOTO – opcje płatności

płatnościJeśli chcesz wpłacić środki na swoje konto gracza, możesz zrobić to w trybie natychmiastowym za pomocą Przelewy24, DotPay (też kartą płatniczą VISA czy MasterCard), poprzez BLIK oraz portfele elektroniczne  Skrill i Neteller. Wypłaty można realizować tylko przy użyciu tradycyjnego przelewu bankowego, dlatego trwa to zdecydowanie dłużej i odbywa się jedynie w dni robocze. Dyspozycje są najpierw akceptowane przez bukmachera (maksymalnie do 12 godzin, choć najczęściej akceptacje wydawane są na bieżąco), a następnie trzeba doliczyć czas na procedury danego banku. Standardowo wypłaty zajmują więc od 1  do 2 dni roboczych.

 

ETOTO – obsługa klienta i pomoc

W ETOTO dział obsługi klienta obsługuje czat na żywo oraz odpowiada na pytania zadawane przez e-maile. Z pomocy można skorzystać 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 22:00. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w zakresie np. tego, jak uruchomić w ETOTO bonus powitalny, jak postawić pierwszy zakład, jak wypłacić środki z konta, jak zastosować kod bonusowy ETOTO  itp., równie dobrze możesz poszukać odpowiedzi w licznych pomocach przygotowanych przez bukmachera. Na stronie internetowej w zakładce „Pomoc” znajdziesz sekcje: „ABC” (porady na temat tego, jak zacząć grę), „Freebety”, „Bonusy” oraz „FAQ” (rejestracja konta, płatności, zawieranie zakładów, bonusy i limity). Ponadto bukmacher bardzo aktywnie udziela się na swoich profilach w mediach społecznościowych i tam również można znaleźć sporo ciekawych informacji.

ETOTO – sponsoring i marketing

W 2015 r. bukmacher ETOTO został głównym sponsorem klubu piłki nożnej – Piasta Gliwice, jednak umowa sponsorska wygasła w 2017 r. W tym samym roku nawiązał on współpracę z postaciami znanymi w polskim środowisku sportowym. W ten sposób ambasadorami marki ETOTO zostali dziennikarze i eksperci sportowi – Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Michał Pol, Tomasz Smokowski oraz Tomasz Hajto.

ETOTO zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Bukmacher ETOTO należy do „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”. Zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet spółka otrzymała w listopadzie 2014 r. na okres 6 lat. Numer licencji to AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

ETOTO – opinie i podsumowanie

opinie na temat bukmacheraZakłady bukmacherskie ETOTO w ostatecznym rozrachunku przedstawiają się naprawdę atrakcyjnie. Po pierwsze wysokie kursy na wiele wydarzeń to bardzo silny magnes, który zapewne przyciąga wielu polskich graczy. Ale zalety ETOTO na tym się nie kończą – i bardzo dobrze, bo nie tylko oferta kursowa decyduje o atrakcyjności gry u konkretnego bukmachera. ETOTO dba także o przygotowywanie ciekawej i szerokiej oferty zakładów pre-match i live oraz bogatej oferty promocyjnej dla użytkowników (ETOTO bonus powitalny i wiele promocji dla stałych graczy). Pod względem technicznym także jest bardzo dobrze, strona internetowa i aplikacja działają sprawnie i są łatwe w obsłudze. Oczywiście przed bukmacherem jest jeszcze sporo pracy, na pewno brakuje tu uproszczonej rejestracji, zakładów na sporty wirtualne czy ogólnodostępnego programu lojalnościowego. Graczom marzą się zapewne również transmisje wydarzeń sportowych na żywo, choć to akurat  jest funkcjonalność bardzo trudna do zrealizowania i dostępna tylko u nielicznych bukmacherów w Polsce.

200% pierwszej wpłaty do 200 zł