STS

Informacje o bonusie

Freebet 25 zł
podwojenie wpłaty do 1.200 zł
Kod promocyjny STS: pewne25

Szczegóły bukmachera
  • Numer polskiego zezwolenia: PS4.6831.20.2017.KLE
  • Sposoby wpłaty: karty płatnicze, Skrill, Dotpay, PayU, Tpay, BLIK, Neteller i inne
  • Czas realizacji wypłaty: zazwyczaj do 15 minut
  • Pozostałe informacje: liczne transmisje na stronie bukmachera: STS TV. STS to największy bukmacher w Polsce, a jego udział w rynku legalnych zakładów stanowi blisko 50%
Odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie STS – bonusy i recenzja oferty

Jak wynika z oficjalnych danych, bukmacher STS to największy legalnie działający w Polsce operator zakładów bukmacherskich. Czy warto płynąć z głównym nurtem i obstawiać zakłady akurat u tego bukmachera? Jaka jest jego oferta zakładów live i pre-match, na sporty wirtualne i e-sporty? Jakie bonusy czekają na nowych i stałych graczy oraz czym jest STS TV?  Gruntowna recenzja poniżej.

STS – bonus powitalny

Przyznawany przez STS bonus dla nowych graczy to tak naprawdę aż 2 promocje. Pierwszy bonus w STS ma charakter bonusu od depozytu i może wynieść do 1200 zł. Aby go otrzymać, po rejestracji konta gracza należy dokonać pierwszej wpłaty, a bukmacher przekaże jej równowartość na saldo bonusowe typera. Żeby można było wypłacić uzyskany od STS bonus startowy, jego kwota musi być 3-krotnie obrócona, a kupon (bądź kupony) musi mieć minimalny kurs całkowity 1,91 i być trafiony. Poza tym do obrotu nie zostaną zaliczone kupony z oferty: Maxikombi, Zakład bezpieczny, Hit Dnia, a także te, które zostały wypłacone przy zastosowaniu funkcji Cash-out lub rozliczone jako zwrot. Pamiętaj jednak, aby w formularzu rejestracyjnym potwierdzić, że chcesz otrzymać bonus na start STS.

kod promocyjny STSDrugi przygotowany przez bukmachera STS bonus powitalny to darmowy zakład w wysokości 25 zł. W tym przypadku podczas zakładania konta typera należy odnaleźć pole „Kod promocyjny” i wpisać tam hasło „pewne25”. Dzięki temu na Twoje konto bonusowe otrzymasz od STS bonus na start w  kwocie 25 zł, którą możesz przeznaczyć na grę. Bonus należy obrócić 3-krotnie, zachowując przy tym kurs całkowity również na poziomie minimum 1,91. Ten bonus dla nowych graczy STS można jeszcze bardziej zwiększyć, jeśli znajdziemy na stronach partnerskich hasło, dzięki któremu uzyskamy jeszcze większe korzyści. Możesz np. użyć wyszukiwarki internetowej i wpisać frazę typu „kod promocyjny STS” czy zapytanie „jak zwiększyć bonus powitalny STS”. Niezależnie od tego, czy zechcesz poszukać takiego wyrażenia, pamiętaj, że standardowy bonus startowy STS to aż 2 akcje promocyjne i łącznie można dzięki nim otrzymać nawet 1225 zł bonusu.

STS – bonus dla każdego

Polubisz poniedziałek

W każdy poniedziałek bukmacher STS rozdaje bonusy – otrzymuje je 1500 graczy, którzy w ubiegłym tygodniu osiągnęli największy obrót depozytem. Żeby wziąć udział w rywalizacji, trzeba najpierw zgłosić swój udział, klikając w przycisk „Dołącz” na stronie akcji promocyjnej „Polubisz Poniedziałek”, która znajduje się w zakładce „Bonusy”. Co tydzień STS przyznaje bonusy w zależności od zajętego miejsca, mianowicie: 1. miejsce – 3000 zł; 2. miejsce – 2000 zł; 3. miejsce – 1000 zł; 4 – 10 miejsce – 500 zł; 11 – 50 miejsce – 200 zł; 51 – 100 miejsce – 100 zł; 101 – 500 miejsce – 30 zł oraz 501 – 1500 miejsce – 20 zł. Jeśli uda Cię się znaleźć w gronie najlepszych graczy tygodnia, otrzymasz od STS bonus na konto gracza w poniedziałek, a bukmacher poinformuje Cię o jego przyznaniu e-mailem lub SMS-em. Tydzień liczony jest od godziny 00:01 w poniedziałek do godziny 23:59 w niedzielę. Aby wypłacić przyznany przez STS bonus konieczne jest 3-krotne obrócenie jego kwotą, przy czym liczą się jedynie stawki wygranych kuponów, a minimalny kurs musi wynieść 1,91.

Twoja Gra, Pewna Kasa

Promocja obowiązuje na grę w punktach naziemnych STS. Bonus można otrzymać, jeśli w ciągu miesiąca dany gracz obstawiać będzie zakłady na kwotę minimum 25 zł – po 10, 20 i 25 takich dniach w miesiącu na jego koncie pojawi się bonus STS. Dni nie muszą następować po sobie. Łącznie można otrzymać od STS bonus w wysokości 100 zł. Termin ważności bonusów to 30 dni, które naliczane są począwszy od dnia po otrzymaniu bonusu. Promocja trwa do końca 2019 r.

Zaproś kumpla

Bukmacher organizuje też promocję, w której w zamian za zaproszenie do gry w serwisie STS znajomej osoby, zarówno gracz, jak i jego przyjaciel otrzymują specjalny bonus w wysokości 50 zł. Aby zaprosić kumpla do obstawiania zakładów w STS, trzeba po zalogowaniu się na swoje konto znaleźć właściwą opcję w menu „Moje konto” i wysłać zaproszenie na adres e-mail lub przy użyciu Facebooka, można tu też wygenerować link rejestracyjny. Następnie znajomy powinien dokonać rejestracji w serwisie STS właśnie z tego linku, wpłacić depozyt – co najmniej 50 zł oraz zagrać za minimum 150 zł. Warunkiem przyznania bonusu jest też to, by choć 1 spotkanie zawarte na kuponie miało kurs minimalny 1,50. Po spełnieniu wszystkich warunków w ciągu 24 godzin otrzymacie od STS bonus w formie vouchera na swoje adresy e-mailowe. Kod promocyjny znajdujący się w wiadomości e-mail należy po zalogowaniu na konto gracza i wejściu w „Moje konto” wpisać w znajdującym się po lewej stronie polu. Przyznany przez STS bonus powinien pojawić się na saldzie bonusowym, a aby móc go wypłacić, trzeba dokonać 3-krotnego obrotu środkami bonusowymi. Wymagany minimalny kurs to 1,91, ważne są też tylko stawki z trafionych kuponów. Pamiętaj, że znajomy może zarejestrować się tylko na stronie internetowej sts.pl z komputera (nie ma możliwości rejestracji z urządzenia mobilnego).

STS – oferta zakładów bukmacherskich

oferta zakładów bukmacherskichOferta STS w zakresie zakładów bukmacherskich jest bardzo szeroka, zarówno jeśli chodzi o tryb przedmeczowy, jak i na żywo. W ofercie pre-match dostępnych jest ponad 20 dyscyplin sportowych i wiele rynków zdarzeń. Najszersza oferta STS dotyczy meczów piłki nożnej, gdzie nie tylko postawimy kupon na spotkania najważniejszych klubów czy najbardziej znaczące rozgrywki, ale też na spotkania drużyn z niższych lig. Dzięki temu bukmacher ma spore grono lojalnych graczy wśród fanów mniejszych klubów piłkarskich. Na wyróżnienie zasługuje też oferta zakładów na e-sporty, gdyż bukmacher oferuje dużą liczbę gier i sporo rynków zdarzeń. Dla typerów, którzy obstawiają sporty elektroniczne, bukmacher STS przygotował nawet specjalne „Zasady” i poradnik „ABC” oraz wydzielił osobny dział na swoim blogu poświęcony e-sportom. Oprócz tego w ofercie zakładów znajdują się sporty wirtualne oraz zakłady dotyczące wydarzeń politycznych i społecznych.

STS live to również szeroki wybór zakładów, a na stronie internetowej znajdują się przygotowywane przez STS wyniki na żywo i statystyki – są one aktualizowane w czasie rzeczywistym. Kolejnym ogromnym plusem jest STS TV, dzięki której na żywo można śledzić przebieg naprawdę wielu spotkań sportowych (więcej jak 2 tys. miesięcznie). Aby oglądać transmisje wystarczy mieć konto gracza w serwisie online bukmachera, a dostępne są one także na aplikacji mobilnej i w wybranych punktach naziemnych.

Zakłady bukmacherskie STS – kupony

W ofercie przedmeczowej STS znajdują się kupony pojedyncze, wielokrotne, systemowe oraz zakłady bezpieczne. Z kolei w przypadku zakładów na żywo dostępne są tylko kupony na pojedyncze zdarzenia lub kupony akumulowane.

Jak sprawdzić, czy zawarty kupon był trafiony? Możesz to zweryfikować na stronie startowej serwisu, gdyż na samym dole znajduje się specjalne pole „Sprawdź kupon”. Wystarczy, że wpiszesz tam numer kuponu i już wszystko jasne. Inny sposób to wejście w „Moje konto”, gdzie znajdziesz całą historię postawionych przez siebie kuponów. Zawsze możesz też sprawdzić kupon w punkcie stacjonarnym.

 

 

Strona www, aplikacja mobilna i punkty sprzedaży

W STS zakłady bukmacherskie można zawierać zarówno przy użyciu serwisu internetowego czy aplikacji mobilnej, jak i tradycyjnych punktów stacjonarnych. Jak wyglądają prowadzone przez STS punkty sprzedaży? Na pewno są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Polsce – w 2019 r. bukmacher zaczął wprowadzać do lokali innowacyjne samoobsługowe terminale, które znacznie usprawniają zawieranie zakładów. Poza tym w lokalach zastosowano wiele innych rozwiązań, które wpływają na podniesienie komfortu gry, m.in. klimatyzację, płatności kartami płatniczymi czy możliwość obejrzenia transmisji z wybranych spotkań sportowych live. Co bardzo istotne, sieć punktów naziemnych jest bardzo gęsta, w połowie 2019 r. jest ich ponad 440 i rozlokowane są one na całym obszarze kraju. Dokładną lokalizację lokali i ich godziny otwarcia STS podaje na podstronie „Punkty STS” w swoim serwisie online. Punkty czynne są przez cały tydzień.

Obok tradycyjnego sposobu zawierania zakładów, gracze mogą też korzystać z STS online. Po pierwsze bukmacher posiada stronę internetową, która jest bardzo funkcjonalnie, ale też estetycznie zaprojektowana, a poruszanie się po niej jest po prostu łatwe. Strona główna zawiera listę dyscyplin sportowych, które można obstawiać w serwisie, od razu zobaczymy też polecane wydarzenia. Można tu także skorzystać z filtru czasu (np. żeby zobaczyć tylko zakłady na wydarzenia, które odbędą się dziś czy jutro) albo wyszukiwarki zakładów (według teamu lub gracza). Oczywiście można stąd przejść na podstrony poświęcone ofercie przedmeczowej, live, sportom wirtualnym bądź e-sportom. Tak samo łatwo dostaniesz się do zakładek dotyczących promocji, płatności, statystyk, aplikacji mobilnej, szybkiej rejestracji, pomocy itp.

STS online działa także na urządzeniach przenośnych i aplikacja STS jest tu najlepszym rozwiązaniem. Działa ona bardzo sprawnie i jest bardzo intuicyjna. STS mobile umożliwia zawieranie zakładów z pełnej oferty i tu także możemy korzystać z STS TV. W apce dokonamy szybkich wpłat lub wypłat, skorzystamy z opcji Cash-out oraz możemy ustawić powiadomienia push (np. czy kupon jest trafiony, jaki jest nowy bonus STS itp.). Bukmacher zadbał też o bezpieczeństwo graczy STS – aplikacja wyposażona jest w funkcję bezpiecznego logowania na podstawie odcisku palca. Co jakiś czas można dostać bonus STS przeznaczony tylko dla użytkowników aplikacji. STS mobile przygotowana została na urządzenia z systemem iOS lub Android.

STS – rejestracja

rejestracja w firmie bukmacherskiejW STS zakłady bukmacherskie przez Internet można zawierać już po dokonaniu tzw. szybkiej rejestracji konta. Wystarczy więc podać tylko podstawowe dane, co zajmuje kilka minut i można zacząć zawierać zakłady, wpłacać depozyty i korzystać z promocji. Podczas rejestracji pamiętaj, że aby otrzymać od STS bonus powitalny, trzeba wyrazić taką chęć, zaznaczając specjalne pole w formularzu rejestracyjnym. Można tu też wpisać kod promocyjny STS. Trzeba jednak wiedzieć, że szybka rejestracja skutkuje założeniem konta tymczasowego, które nie uprawnia do dokonywania wypłat środków zgromadzonych na koncie oraz posiada limit wnoszonych stawek. Aby usunąć te ograniczenia, trzeba przekształcić konto tymczasowe w pełne, czyli przesłać skan dokumentu tożsamości i podać numer konta bankowego.

STS – oferta kursowa

Zakłady bukmacherskie STS obłożone są nie najniższymi marżami bukmachera, dlatego oferowane tu kursy również są często bardzo przeciętne. Jak jednak wiadomo, u każdego bukmachera zdarzają się wysokie kursy na wybrane zdarzenia i tak też jest tu, niektóre kursy potrafią być w STS nawet najwyższe spośród tych, które są zaproponowane przez wszystkich bukmacherów działających w Polsce. W poszukiwaniu wysokich kursów warto też zawsze zajrzeć do sekcji „Zakłady specjalne”. Zakłady, które bukmacher wyróżnił jako „HIT DNIA” czy „SUPEROFERTĘ”, zawsze mają podwyższone kursy bukmacherskie.

STS – opcje płatności

Bukmacher STS robi wszystko, aby płatności w serwisie przebiegały jak najbardziej sprawnie. W przypadku dokonywania wpłat dostępne są płatności kartami płatniczymi (VISA, Mastercard), szybkie transfery PayU (banki, BLIK) i Dotpay (banki, Paysefecard), przelewy z rachunku za pośrednictwem Tpay.com, portfeli elektronicznych Skrill oraz Netteller. Wszystkie metody są bezpieczne i natychmiastowe, a szybkie przelewy zrealizujemy aż w 30 bankach w Polsce. Poza tym depozyt można wpłacić także w punkcie naziemnym STS.

Wypłaty środków zgromadzonych przez gracza na koncie STS można bardzo szybko zrealizować dzięki usłudze „STS Pay” – od momentu dyspozycji do znalezienia się środków na rachunku bankowym nie powinno upłynąć więcej jak 15 minut. Co więcej wypłaty można realizować przez cały tydzień w godzinach od 10:00 do 24:00. Nie wszyscy jednak skorzystają z tej opcji, gdyż działa ona tylko dla 12 banków. Gracze, którzy posiadają konto w innym banku, mogą wypłacić pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, który zajmuje 1 lub 2 dni robocze. Od płatności dokonywanych w STS bukmacher nie pobiera żadnych opłat.

Bukmacher STS – kontakt i pomoc

biuro obsługi klientaZakłady bukmacherskie STS to multum możliwości obstawiania zakładów i wiele funkcjonalności w serwisie online, aplikacji mobilnej oraz w punktach naziemnych (np. terminale samoobsługowe). Nic dziwnego, że na początku może pojawić się wiele pytań i niejasności (np. jak uzyskać w STS bonus powitalny, jak działa w STS kod promocyjny czy jak znaleźć zakład na konkretny mecz). Dlatego bukmacher udostępnia możliwość kontaktu z konsultantami – całodobowo. Tak właśnie działa czat na żywo, czyli niezależnie od pory dnia czy nocy, a także dnia tygodnia, zawsze możesz dopytać o poszczególne aspekty gry w STS poprzez live czat. Konsultanci odpowiadają na pytania zadane w 5 językach, tj. polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim i rosyjskim. Poza tym na stronie internetowej bukmachera znajduje się także formularz kontaktowy.

W serwisie online zamieszczono też podstronę „Pomoc”, w której możesz znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sekcję wyjaśniającą, jakie są rodzaje kuponów oraz mini-poradnik dotyczący praktycznych aspektów gry w STS „ABC Zakładów”. Wiele aktualnych informacji, przykładowo na temat bieżących wydarzeń sportowych czy tego, jaki jest najnowszy bonus STS, znajdziesz też na firmowym blogu oraz w social media, gdzie bukmacher prowadzi swoje profile.

STS – bukmacher i sponsor

W tej kategorii trudno jest STS dorównać, sponsoruje bardzo wiele dyscyplin i klubów sportowych. W przypadku piłki nożnej bukmacher STS wspierał już Lecha Poznań, Jagiellonię Białystok, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, KS Cracovia, Górnik Zabrze i Zagłębie Lubin. Ponadto w 2014 r. bukmacher został oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Jeśli chodzi o inne dyscypliny, STS sponsorował piłkę siatkową (Asseco Resovia), koszykową (Anwil Włocławek) oraz ręczną (PGE Vive Kielce), e-sporty (AGO Esport) i inne dyscypliny. Na swoim koncie ma też współpracę z organizacją MMA – Federacją KSW i sponsoring gali Konfrontacje Sztuk Walki MMA. STS zasłużył się również, inicjując powstanie fundacji „Sport Twoją Szansą”, która przede wszystkim udziela wsparcia młodym, utalentowanym sportowcom polskim. Bukmacher jest największym sponsorem tej organizacji.

STS zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Firma „Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o.” działa legalnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich od 1997 r. W 2012 r. spółka otrzymała zezwolenie na urządzanie zakładów sportowych także online, a następnie w 2018 r. odnowiła przyznaną licencję (nr PS4.6831.20.2017.KLE). Działalność na terenie kraju okazała się sukcesem, w 2019 r. bukmacher obsługuje blisko połowę rynku legalnych zakładów w Polsce. Również w 2019 r. bukmacher STS w kooperacji z firmą „BetConstruct” wszedł na kilka rynków zagranicznych, tj. do Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andory, San Marino, Gibraltaru, Malty oraz Łotwy.

STS – opinie i podsumowanie

Bukmacher STS dominuje na polskim rynku zakładów bukmacherskich i po dokładnej analizie trzeba przyznać, że faktycznie oferta STS jest bardzo atrakcyjna. Szeroki wybór zakładów sportowych w ofercie przedmeczowej i na żywo, własna TV STS z bogatym programem transmisji live oraz wiele akcji promocyjnych STS (bonus powitalny, promocje stałe i tymczasowe) – wszystko to składa się na rewelacyjną ofertę. Od strony technicznej też wszystko działa tip-top, mobilna aplikacja STS, serwis online oraz punkty naziemne zaprojektowano przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki którym zawieranie zakładów jest łatwe i wygodne. Dla komfortu graczy przygotowano również szybką rejestrację, błyskawiczne i bezpieczne płatności oraz całodobową pomoc. Jeśli chodzi o minusy, na pewno częściej przydałyby się wysokie kursy bukmacherskie, których teraz najlepiej szukać w kategorii „SUPEROFERTA” i „HIT DNIA”.

 

Freebet 25 zł
podwojenie wpłaty do 1.200 zł
Kod promocyjny STS: pewne25