PZBUK

Informacje o bonusie

podwojenie wpłaty do 500 zł

Szczegóły bukmachera
  • Numer polskiego zezwolenia: PS4.6831.26.2017
  • Sposoby wpłaty: Dotpay, BLIK, karty płatnicze, Przelewy24 i inne
  • Czas realizacji wypłaty: 10 min - 48 godz.
  • Pozostałe informacje: PZBuk należy do szwedzkiej grupy Cherry, która doskonale znana jest w całej Europie
Odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie PZBuk – bonusy i recenzja oferty

Przeczytaj recenzję bukmachera PZBuk i dowiedz się, na jaką ocenę zasługuje jego oferta zakładów bukmacherskich. Sprawdzamy, jaki jest w PZBuk bonus powitalny dla nowych graczy i jakie promocje bukmacher udostępnia dla stałych użytkowników, przyglądamy się ofercie zakładów pre-match i live, na e-sporty i sporty wirtualne oraz weryfikujemy atrakcyjność oferty kursowej. Poniżej znajdziesz też informacje dotyczące tego, jak działa w PZBuk strona internetowa i aplikacja mobilna, jak przebiega proces rejestracji, dokonywania płatności czy korzystania z obsługi klienta.

PZBuk – bonus powitalny

bonus powitalnyBonus startowy PZBuk przyznaje każdemu nowemu graczowi, który założy konto w serwisie internetowym i dokona pierwszej wpłaty. W PZBuk bonus na start ma więc postać bonusu od depozytu 100% i może maksymalnie wynieść 500 zł. Jak to wygląda krok po kroku? Po założeniu konta należy zasilić je kwotą, która nie może wynieść mniej jak 100 zł, po czym na konto bonusowe wpłynie bonus powitalny PZBuk w kwocie równej wpłaconemu depozytowi, ale nie  większej niż 500 zł. Istotnym warunkiem, od spełnienia którego zależy też, czy otrzymasz od PZBuk bonus dla nowych graczy, jest posiadanie zweryfikowanego numeru telefonu. Podczas wpłaty trzeba aktywować bonus, a wypłacić środki bonusowe można po spełnieniu warunków obrotu. Oznacza to, że należy postawić kupon za łączną stawkę depozytu i bonusu oraz 4-krotnie nią obrócić przy pomocy zakładów wielokrotnych, których kurs minimalny wynosi 2,00. Od momentu kiedy aktywujesz bonus na start PZBuk, masz 60 dni na wykonanie obrotu zgodnego z regulaminem promocji. 1 gracz może otrzymać od bukmachera PZBuk bonus startowy tylko 1 raz. Można też zwiększyć bonus dla nowych graczy PZBuk, jeśli znajdziemy w Internecie specjalny kod bonusowy. W takiej sytuacji wystarczy go podać w formularzu rejestracyjnym, dzięki czemu z dużym prawdopodobieństwem przyznawany standardowo w PZBuk bonus powitalny zostanie powiększony o punkty, które można wymienić w sklepie online bukmachera na wybrany bonus PZBuk czy nagrodę.

PZBuk – bonus dla każdego

Komborakieta

Ten bonus w PZBuk dotyczy wielokrotnych zakładów przedmeczowych na wszystkie mecze tenisowe. Kupony, które biorą udział w akcji promocyjnej mogą przynieść wygraną nawet o 30% wyższą. Wysokość bonusu zależy od liczby zdarzeń zawartych na kuponie – im więcej zdarzeń, tym bonus PZBuk stanowi większy procent podstawowej wygranej, czyli: 2 zdarzenia – 2%; 3 zdarzenia – 5%; 4 zdarzenia – 7%; 5 zdarzeń – 10%; 6 zdarzeń – 15%; od 7 do 10 zdarzeń – 25%; 11 zdarzeń lub więcej – 30%. Wymogi, jakie stawia bukmacher wobec zdarzeń to minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na poziomie 1,50%. Bonus PZBuk nie zostanie przyznany w przypadku zakładów systemowych, postawionych za środki bonusowe lub objętych promocją Cash-out. Zaletą promocji jest brak wymogów obrotu w stosunku do dodatkowych wygranych.

Kombodoładowanie

Promocja dotyczy wielokrotnych zakładów przedmeczowych na wybrane ligi piłkarskie: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, a także mecze reprezentacji Polski, które odbędą się w trakcie rozgrywek towarzyskich oraz w Lidze Narodów. Druga dyscyplina objęta promocją to spotkania e-sportowe. Jeśli kupon kwalifikuje się do akcji promocyjnej, otrzymamy od PZBuk bonus w postaci wygranej nawet o 15% wyższej niż standardowo, jednak ostateczna wysokość wygranej uzależniona jest od liczby zdarzeń znajdujących się na kuponie. Dodatkowa wygrana obliczana jest jako procent podstawowej wygranej z zakładu ustalany na podstawie liczby zdarzeń na kuponie: 2 zdarzenia – 1%; 3 zdarzenia – 2%; 4 zdarzenia – 3%; 5 zdarzeń – 4%; 6 zdarzeń – 5%; od 7 do 10 zdarzeń – 10%; 11 zdarzeń lub więcej – 15 %. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, które zawiera kupon, musi mieć kurs na poziomie co najmniej 1,20. Co więcej, bonus PZBuk nie zostanie aktywowany dla zakładów systemowych, postawionych za środki bonusowe albo objętych opcją Cash-out. Uzyskane w promocji dodatkowe wygrane nie muszą zostać poddane obrotowi, by móc je wypłacić.

Zakłady Kardio

Zakłady Kardio można postawić jedynie przy użyciu aplikacji mobilnej albo na urządzeniu przenośnym. Opcja dostępna jest dla spotkań sportowych, które rozgrywane są w regularnym czasie gry, tj. 2 razy po 45 minut. W zależności od tego, jakiego rodzaju zdarzenie wytypuje gracz, zakłady są dostępne na przedziały czasowe: następne 30 sekund, 1 minuta, 5 minut i 10 minut, zakłady Kardio są więc specjalnym rodzajem zakładów na żywo. Aby postawić taki zakład przez urządzenie mobilne, po zalogowaniu na konto należy wybrać opcję „Kardio” oraz czas, kiedy obstawiamy, że padnie gol. Zakład podzielony jest na 3 przedziały czasowe, a każdy kolejny oznacza coraz wyższą wygraną.

Sklep Gracza

PZBuk oferuje także swoim graczom szeroki program lojalnościowy, w którym punkty lojalnościowe można otrzymać za szereg aktywności w serwisie online. Mianowicie: za rejestrację konta gracz otrzymuje 600 pkt (po weryfikacji konta przez e-mail i telefon); za codzienne logowanie w serwisie – 25 pkt na 1 dzień; za zatwierdzone dokumenty – 1000 pkt; za każdy depozyt w wysokości minimum 50 zł – 50 pkt; za pierwszą wypłatę środków z konta – 100 pkt; za każdy zawarty zakład przedmeczowy lub na żywo – w zależności od liczby zdarzeń na kuponie: 1 zdarzenie – 10 pkt, 2 zdarzenia – 20 pkt, 3 zdarzenia – 30 pkt itd., maksymalna liczba punktów to 100 pkt za 10 zdarzeń lub więcej. Zgromadzone punkty lojalnościowe można wymienić w Sklepie Gracza na bonusy, freebety oraz inne nagrody. Punkty są ważne bezterminowo, jednak w przypadku, gdy Gracz nie zaloguje się na swoje konto w serwisie przez okres 9 miesięcy, zostają one usunięte.

Cash-out

W PZBuk możesz skorzystać z opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu, czyli Cash-out. W takiej sytuacji można odzyskać część postawionej stawki – przed skorzystaniem z promocji, gracz informowany jest o wysokości środków, jakie  podlegają zwrotowi w danym przypadku. Z Cash-outu można skorzystać w przypadku zakładów pre-match i live, na zakładach pojedynczych i wielokrotnych (ale nie systemowych) – tylko dla wybranych zdarzeń i/lub graczy oraz w określonych ramach czasowych.

PZBuk – oferta zakładów bukmacherskich

Bukmacher PZBuk oferuje zakłady w trybie przedmeczowym i na żywo. Liczba dyscyplin jest duża, mamy tu około 30 sportów, tak więc znajdziemy nie tylko te najbardziej popularne, ale i takie, które są rzadkością w polskich zakładach bukmacherskich. Do wyboru jest też wiele rynków zdarzeń – szczególnie dobrze wypada oferta na piłkę nożną, na którą dziennie oferowane jest średnio ponad tysiąc zakładów. Bukmacher ma także ofertę na sporty elektroniczne, w której znajdziemy różne gry i wiele polskich i międzynarodowych turniejów e-sportowych. Z kolei w zakładach na sporty wirtualne obstawiać można wyniki rywalizacji w wirtualnej piłce nożnej (rozgrywki analogiczne do prawdziwych, np. Euro, Puchar Świata, Ligi Europejskie itp.), koszykówce, wyścigach psów, a także koni. Zakładom na wirtualne wydarzenia towarzyszy nowoczesna technika wizualizacji 3D. Ofertę zakładów sportowych dopełniają zakłady specjalne dotyczące wydarzeń politycznych i społecznych (nie tylko polskich).

W ofercie zakładów na żywo do wyboru jest mniej dyscyplin sportowych, ale mimo to dostępne są tu także mniej znane sporty, a także e-sporty. Rynki zdarzeń również przedstawiają się całkiem dobrze. Bukmacher udostępnia graficzny podgląd wydarzeń oraz wyniki i statystyki na żywo, dzięki czemu obstawianie zakładów live jest dużo łatwiejsze. Warto podkreślić, że PZBuk umożliwia oglądanie wybranych spotkań sportowych na żywo. Co prawda dotyczy to tylko meczów NBA, jednak i tak transmisje live są rzadkością, jeśli chodzi o usługi bukmacherów w Polsce. Ponadto w zakładach na żywo PZBuk można też postawić „szybki zakład”, czyli typować kolejne wydarzenia meczu, a także oznaczyć zakład jako ulubiony i otrzymywać powiadomienia na temat przebiegu spotkania.

W PZBuk można postawić kupon pojedynczy, akumulacyjny lub systemowy.

 

 

Strona www i aplikacja mobilna PZBuk

Zakłady bukmacherskie w PZBuk można obstawiać tylko poprzez Internet, czyli na stronie internetowej bukmachera albo poprzez aplikację na urządzenia przenośne. W przypadku serwisu online trzeba przyznać, że wyróżnia się on wizualnie wśród serwisów innych bukmacherów działających w Polsce – jest minimalistyczny i na pewno łatwo zapada w pamięć. Co jednak dużo ważniejsze, strona internetowa jest intuicyjna, dzięki czemu szybko można znaleźć poszukiwane zakładki i funkcjonalności. Na stronie startowej widać od razu odnośniki do podstron dotyczących pełnej oferty zakładów sportowych, zakładów live i sportów wirtualnych. Po przejściu na stronę zakładów łatwo namierzymy listę dyscyplin sportowych oraz polecane wydarzenia. Można też przejść na zakładkę z wydarzeniami dzisiejszymi, e-sportami, wynikami na żywo, statystykami oraz promocjami. Znajdziemy tu również odnośniki do stron z ważnymi informacjami, np. jak działa w PZBuk bonus powitalny, jak dokonać tu płatności czy jakie są zasady zawierania zakładów. W serwisie jest też cały dział „Punkt obsługi klienta” z danymi kontaktowymi i sekcją FAQ.

W lipcu 2019 r. bukmacher PZBuk udostępnił również aplikację mobilną na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android, jednak zapewne prędzej czy później aplikacja PZBuk na iPhony także zostanie udostępniona. Ponadto na urządzeniach przenośnych bardzo dobrze działa też mobilna wersja strony internetowej.

PZBuk – rejestracja

Aby zawierać zakłady bukmacherskie PZBuk na stronie internetowej albo w aplikacji mobilnej konieczna jest wcześniejsza rejestracja indywidualnego konta online. Bukmacher umożliwia uproszczoną rejestrację, przeprowadzenie której nie trwa długo. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i kontaktowe oraz ustalić dane do logowania w serwisie. Opcjonalnie można wpisać tu działający w PZBuk kod bonusowy, dzięki czemu już na starcie można uzyskać dodatkowe korzyści. Z kolei aby otrzymać standardowy bonus PZBuk, który jest dostępny dla wszystkich nowych graczy, wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym. Po podaniu obowiązkowych danych zostaje aktywowane konto tymczasowe gracza, dzięki czemu można już obstawiać pierwsze zakłady sportowe oraz wpłacać depozyty. Aby jednak wypłacić środki z konta na rachunek bankowy, trzeba dokończyć proces rejestracji, dosyłając wymagane dokumenty. W PZBuk wymagane jest przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości oraz wyciągu z rachunku bankowego (lub innego dokumentu świadczącego o tym, że rachunek należy do gracza). Po pozytywnej weryfikacji dokumentów nowy użytkownik może już korzystać ze wszystkich możliwości i funkcjonalności, w tym wypłacać pieniądze na konto bankowe.

PZBuk – oferta kursowa

oferta kursowaDla graczy kursy, jakie oferuje bukmacher, to jeden z najważniejszych czynników decydujących o tym, czy warto grać akurat u tego organizatora zakładów sportowych. Jak w tej kategorii wypada PZBuk? Otóż oferta kursowa bukmachera jest dość dobra. Najczęściej najwyższe kursy oferuje on na wybrane spotkania piłki nożnej (zwłaszcza mecze Bundesligi oraz polskiej Ekstraklasy), koszykówki (NBA) oraz hokeju (NHL). Pamiętajmy też, że w przypadku skorzystania z często stosowanych w PZBuk promocji podwyższających wygrane, ostateczny zysk z trafionego kuponu będzie znacząco wyższy. Bukmacher PZbuk ma w swojej ofercie 3 rodzaje kursu, tj. dziesiętny, brytyjski i amerykański.

PZBuk – opcje płatności

Bukmacher PZBuk udostępnia kilka metod dokonywania depozytu: poprzez system Przelewy24, Dotpay, karty płatnicze VISA i MasterCard, a także BLIK. Płacąc w ten sposób możemy być pewni, że pieniądze błyskawicznie trafią na nasze konto gracza i powinno to zająć mniej jak 1 minutę. Wszystkie metody są też w pełni bezpieczne. Także w sytuacji, gdy mamy zamiar wypłacić środki na rachunek bankowy, nie jesteśmy skazani na zwykły przelew, który dostępny jest tylko w dni robocze i zajmuje co najmniej kilka godzin. Otóż w PZBuk wypłaty zrealizować można za pośrednictwem DotPay albo Przelewy24. Często dyspozycja zajmuje około 10 minut, jednak maksymalny czas jej realizacji to 48 godzin. Dokonywanie płatności w serwisie nie wiąże się z żadnymi opłatami.

PZBuk – obsługa klienta

W PZBuk z pomocy konsultantów skorzystać można przez cały tydzień w godzinach 10:00 – 19:00. Jeśli więc np. chcesz dopytać o to, jak aktywować w PZBuk bonus powitalny lub jak postawić określony rodzaj kuponu, najszybciej odpowiedź uzyskasz, kontaktując się z PZBuk przez czat na żywo. Drugim sposobem jest zadanie pytania drogą e-mailową. Dane kontaktowe do bukmachera znajdują się w zakładce „Punkt obsługi klienta”. Dodatkowo, zamieszczono tu sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Jeszcze inne godne polecenia miejsce to zakładka „Zasady zakładów wzajemnych”, w której znajdziesz wyjaśnienie nie tylko ogólnych zasad zawierania zakładów u bukmachera PZBuk, ale także szczegółowe zasady dotyczące różnych dyscyplin sportowych.

PZBuk – bukmacher i sponsor

Organizator zakładów bukmacherskich PZBuk jest także sponsorem polskiego sportu. Ze wsparcia bukmachera skorzystali już:  Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie, Reprezentacja Polski w koszykówce, Polska Hokej Liga, Energa Basket Liga, Energa Basket Liga kobiet oraz Suzuki Puchar Polski.

PZBuk zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

informacje o bukmacherzeWłaścicielem marki PZBuk (co jest skrótem od „Polskie Zakłady Bukmacherskie”) jest „Cherry Online Polska sp. z o.o.”. Spółka ta z kolei należy do szwedzkiego potentata hazardu „Cherry AB”, który działa w wielu europejskich krajach. W Polsce też już prowadził działalność zanim obowiązywać zaczęła nowelizacja Ustawy hazardowej z 2016 r. Bukmacher PZBuk rozpoczął działalność we wrześniu 2018 r., czyli niedługo po uzyskaniu zezwolenia Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych online w czerwcu 2018 r. (nr PS4.6831.26.2017).

PZBuk – opinie i podsumowanie

Zakłady bukmacherskie PZBuk przygotowano bardzo profesjonalnie – gracze mają do wyboru obszerną ofertę zakładów bukmacherskich i wiele udogodnień. Szczególnie dużo powodów do radości mają amatorzy meczów NBA, na które bukmacher przygotowuje nie tylko bardzo ciekawe i liczne propozycje zakładów, ale też udostępnia transmisje spotkań w live streamingu. Świetnie prezentuje się także oferta zakładów na sporty elektroniczne. Jeśli chodzi o ofertę promocyjną, na nowych graczy czeka atrakcyjny bonus na start, ale bonus PZBuk mogą otrzymać też stali gracze – w ramach promocji stałych i tymczasowych oraz szerokiego programu lojalnościowego. Dla wygody typerów bukmacher udostępnia różne formy błyskawicznych płatności, obsługę klienta 7 dni w tygodniu i cały czas rozwija i unowocześnia swoje usługi (np. wprowadzając aplikację mobilną czy poszerzając ofertę zakładów).

 

 

podwojenie wpłaty do 500 zł