Totalbet

Informacje o bonusie

Freebet 25 zł
Podwojenie wpłaty do 500 zł

Szczegóły bukmachera
  • Numer polskiego zezwolenia: PS4.6831.15.2017
  • Sposoby wpłaty: BLIK, karty płatnicze, Paysafecard, Dotpay, PayU i inne
  • Czas realizacji wypłaty: nawet do 8 minut
  • Pozostałe informacje: bukmacher często oferuje graczom Freebety, dzięki którym można wypróbować ofertę bukmachera bez ponoszenia ryzyka
Odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie Totalbet – bonusy i recenzja oferty

Bukmacher Totalbet to jedna z licznych możliwości legalnego obstawiania zakładów bukmacherskich w Polsce. Co przemawia za wyborem akurat tego operatora zakładów sportowych? Czy Totalbet posiada ciekawą ofertę zakładów, wysokie kursy, a może atrakcyjny bonus powitalny? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy warto grać w Totalbet Polska.

Totalbet – bonus powitalny

Totalbet bonusJeśli założysz nowe konto w serwisie bukmachera, już na wstępie możesz otrzymać od Totalbet bonus startowy x 2. Pierwszy bonus dla nowych graczy Totalbet to bonus od depozytu 100%. Zakładasz konto (może być tymczasowe), dokonujesz pierwszej wpłaty, a na saldzie bonusowym pojawia się jej równowartość do kwoty 500 zł. By aktywować bonus powitalny Totalbet należy obrócić całą kwotą wpłaty za pomocą co najmniej 2 nieidentycznych kuponów o  minimalnym kursie 2,00. Po rozliczeniu tych kuponów można już grać za środki bonusowe. Natomiast aby móc wypłacić pieniądze przyznane jako bonus na start Totalbet, wymagany jest ich 6-krotny obrót przy zachowaniu kursu minimalnego 2,00. Każdy kupon musi zawierać co najmniej 3 zdarzenia, a ich pojedynczy kurs powinien wynieść minimum 1,20.

Drugi dostępny w Totalbet bonus dla nowych graczy to darmowy zakład, czyli tzw. freebet. Warunkiem jego przyznania jest założenie konta pełnego, czyli dokonanie pełnej rejestracji w serwisie online. Kiedy konto zostanie zweryfikowane przez pracowników bukmachera pozytywnie, gracz otrzymuje od Totalbet bonus powitalny w wysokości 10 zł, które można przeznaczyć na grę. Darmowy zakład trzeba postawić na kupon pojedynczy albo wielokrotny, a jego kurs minimalny musi wynieść 2,00. Pamiętaj, że aby uzyskać bonus startowy Totalbet, w formularzu rejestracyjnym musi być zaznaczona zgoda na jego otrzymanie. Co więcej, jeśli znajdziemy w Internecie specjalny kod promocyjny i podamy go podczas rejestracji, dostępny w Totalbet bonus na start może być jeszcze większy.

Totalbet – bonus dla każdego

Runda na Fullu

Promocja dotyczy turnieju e-sportowego StarLadder Minor 2019. Bonus Totalbet można otrzymać, jeśli w dniach 16.07.2019 (godz. 00:00) – 29.07.2019 (godz. 23:59) postawimy zakład na którekolwiek zdarzenie znajdujące się w zakładce „Esport” w serwisie Totalbet, które rozgrywane będzie między 17.07.2019 a 29.07.2019. Pod uwagę brana jest oferta pre-match i live oraz kupony SOLO lub AKO z minimalnym kursem łącznym 2,00. Stawka zakładu jest dowolna, ale bonus Totalbet nie zostanie przyznany w przypadku postawienia zakładu specjalnego (np. Total Boost). Aby otrzymać nagrodę, należy znaleźć się w pierwszej 10 rankingu – miejsce w nim zależy od dokonanego przez gracza obrotu. Nagrodami są karty podarunkowe Steam oraz doładowania salda bonusowego w Totalbet. Pierwsza nagroda to karta podarunkowa Steam  o wartości 1000 zł.

Cashback na Ekstraklasę

Jeśli postawisz kupon na na 2. kolejkę Ekstraklasy między 26 (godz. 00:00) a 29 (godz. 23:59) lipca i nie trafisz, otrzymasz od bukmachera Totalbet bonus w formie cashbacku do kwoty 200 zł (50% stawki). Promocją objęte są zakłady SOLO lub AKO z oferty pre-match lub live, których minimalna stawka wynosi 50 zł, a minimalny łączny kurs kuponu wynosi 1,20. Wyłączeniu ulegają kupony specjalne, np. Total Boost. Bonus w Totalbet można otrzymać tylko na 1 kupon. Bonus nie ma warunków obrotowych i można od razu wypłacić jego kwotę na rachunek bankowy.

Lucky Look

Jeśli posiadasz zweryfikowane konto w serwisie online bukmachera i zawarłeś przynajmniej 1 zakład za kwotę minimum 1 zł, codziennie masz szansę zostać wylosowanym i otrzymać bonus 50 zł. Aby ją odebrać, należy logować się między godziną 19:00 a 20:00 w serwisie i potwierdzić odebranie nagrody – w przeciwnym razie nagroda przepada i dochodzi do kumulacji, dlatego w kolejnych dniach bonus w Totalbet może wynieść jeszcze więcej.

Super TOTAL BONUS

bonus totalbetBonus Totalbet, który zwiększa wygraną z zakładów postawionych na sporty wirtualne. Warunkiem jest obstawienie kuponu zawierającego co najmniej 3 zdarzenia z oferty „Virtuals” (dopuszczalne jest łączenie piłki nożnej z wyścigami) . Minimalna stawka zakładu wynosi 1 zł. Wygrana zostaje zwiększona w zależności od liczby zdarzeń na kuponie: 3 zdarzenia – podwyższenie wygranej o 5%, 4 zdarzenia – o 10%, 5 zdarzeń – o 15%, 6 zdarzeń – o 20%, 7 zdarzeń – o 25%, 8 zdarzeń – o 30%, 9 zdarzeń – o 35% i 10 zdarzeń – o 40%.

Bezpieczny zakład

Ten bonus Totalbet to bezpieczny zakład, który można otrzymać, jeśli na kuponie znajdzie się co najmniej 10 zdarzeń, jego minimalna stawka wyniesie 10 zł, a kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1,20. Ponadto promocją objęte są tylko kupony zawarte z salda głównego. Kupony z kursem 1,00 (zwrot) też zaliczane są do „Bezpiecznego Zakładu”. Jeśli te warunki zostaną spełnione, a kupon będzie miał 1 błąd, otrzymasz wygraną w wysokości postawionej stawki (czyli jej zwrot).

TOTAL BOOST

Promocja, w ramach której Totalbet codziennie podnosi kurs na wybrane zdarzenie. Jaki kurs został podniesiony danego dnia, sprawdzisz na stronie internetowej bukmachera.

TOTAL BONUS

Bonus w Totalbet, który polega na podwyższeniu wygranej z kuponów akumulowanych, na których znajduje się co najmniej 5 zdarzeń. Stawka kuponu powinna wynieść co najmniej 1 zł, a kurs każdego zdarzenia minimum 1,20. W przypadku stworzenia takiego kuponu bonus aktywuje się automatycznie. Jego wysokość zależy od liczby zdarzeń zawartych  na kuponie: 5 zdarzeń – 5%, 6 zdarzeń – 10%, 7 zdarzeń – 15%, 8 zdarzeń – 20%, 9 zdarzeń – 25%, 10 lub więcej zdarzeń – 30%. Promocja nie łączy się z innymi promocjami Totalbet.

Najlepsze kupony

Najlepsze kupony są nagradzane w Totalbet dodatkowymi bonusami. Co tydzień rozstrzygany jest konkurs na: 1. AKO Tygodnia, gdzie wygrywa zakład akumulacyjny zawierający największy łączny kurs oraz 2. Wygrana Tygodnia, gdzie wygrywa zakład o najwyższej wygranej w danym tygodniu. Bonus Totalbet wynosi w obu konkurencjach 200 zł. Tydzień rozumiany jest tu jako okres od poniedziałku od godziny 0:00 do niedzieli do godziny 23:59. Bonus podlega warunkom obrotu – należy postawić zakłady za łączną stawkę jego 3-krotności, każdy zakład musi mieć minimum 3 zdarzenia o minimalnym kursie 1,20, a łączny kurs musi wynieść co najmniej 2,00.

Totalbet – oferta zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie Totalbet są mocno urozmaicone i można tu znaleźć wydarzenia dotyczące różnych dyscyplin sportowych (ponad 30) i dużo rynków zdarzeń. Poza tradycyjnymi sportami obstawiać można także sporty elektroniczne i to nie tylko najbardziej popularne gry, ale też te nieco mniej znane. Zakłady przyjmowane są na wszystkie najbardziej liczące się turnieje e-sportowe, a w ofercie znajdziemy też mniej typowe zdarzenia. Sporty wirtualne także są dostępne w ofercie bukmachera Totalbet – tu zadbano o bardzo dobre wizualizacje komputerowe przebiegu wydarzeń i rozbudowane statystyki.

Obok oferty zakładów sportowych pre-match bukmacher przygotował też ofertę zakładów na żywo. Nie jest ona aż tak szeroka jak podstawowa oferta przedmeczowa, jednak i tak znajdziemy tu kilkanaście dyscyplin sportowych, w tym wydarzenia ze świata e-sportu. Pojedynki e-sportowe można oglądać na specjalnych wizualizacjach, które odtwarzają ich przebieg na bieżąco, a wyniki i statystyki również stale są aktualizowane.

Zakłady bukmacherskie Totalbet – kupony

Bukmacher Totalbet oferuje zakłady pojedyncze, wielokrotne i systemowe. Ciekawą opcją jest też funkcja Cash-out, która pozwala zamknąć przed czasem zakład i odzyskać część lub nawet całość postawionej stawki. Aby sprawdzić, czy kupon zawarty w serwisie czy aplikacji mobilnej Totalbet jest wygrany, po zalogowaniu należy wejść w sekcję „Moje konto”. Znajduje się tu historia wszystkich obstawionych przez Ciebie zakładów i w tymmiejscu zobaczysz, jaki jest status każdego z nich. Kiedy tylko zdarzenie zostanie rozstrzygnięte, informacja o wygranej od razu tu się pojawi. Z kolei aplikacja Totalbet na urządzenia mobilne posiada funkcję, dzięki której można otrzymywać powiadomienia o wygranych kuponach.

 

 

Strona internetowa i aplikacja Totalbet

Zakłady bukmacherskie Totalbet można obstawiać poprzez stronę internetową lub aplikację na urządzenia przenośne. Serwis online działa szybko i ma intuicyjny design, a na stronie startowej znajdują się zakładki prowadzące do najważniejszych sekcji. Jedno kliknięcie i jesteśmy na podstronie z pełną ofertą zakładów, z ofertą zakładów live, na e-sporty czy sporty wirtualne. Od razu można też wejść w kalendarz wydarzeń, sprawdzić statystyki spotkań sportowych, informacje na temat dokonywania płatności, korzystania z aplikacji mobilnej czy opcji Cash-out itp. Wiadomości o promocjach nie tylko zamieszczone są w osobnej zakładce, ale też wyświetlają się na dużym sliderze. Z kolei lista dostępnych dyscyplin sportowych (czy gier w przypadku e-sportów), polecanych wydarzeń i szczegółowe informacje dotyczące zakładów znajdują się w konkretnych zakładkach. Na każdej stronie dostępne jest również okienko czatu na żywo, dzięki czemu szybko można podpytać konsultanta o określone funkcjonalności czy rozwiązanie jakichś problemów i kontynuować zawieranie zakładów. Aby korzystanie ze strony było sprawne także na urządzeniach mobilnych, bukmacher Totalbet zadbał o przygotowanie funkcjonalnej wersji mobilnej strony.

Chociaż strona ta działa na smartfonach czy tabletach naprawdę dobrze, tak naprawdę najwygodniej jest na nich korzystać ze specjalnego oprogramowania. Aplikacja Totalbet nie tylko jest ładna i szybka, ale też zawiera kompletną ofertę zakładów (pre-match, live, e-sporty, sporty wirtualne). Dostępne są tu wizualizacje spotkań (match tarcker), szybkie płatności, wyniki i statystyki oraz powiadomienia push. Użytkownicy apki mogą też od czasu do czasu otrzymać informację o tym, że pojawił się nowy bonus Totalbet przeznaczony tylko dla nich. W lipcu 2019 r. przygotowana przez Totalbet aplikacja działa jedynie na urządzeniach z systemem Android, jednak najprawdopodobniej niebawem oferta zostanie poszerzona o wersję na iPhony.

Bukmacher Totalbet – rejestracja

Jeśli chcesz spróbować gry w serwisie online Totalbet (ale też w aplikacji), załóż konto gracza. Możesz to zrobić w dosłownie parę minut, korzystając z „szybkiej rejestracji”. W formularzu rejestracyjnym trzeba podać tylko niezbędne dane i zaznaczyć konieczne oświadczenia. Dla chętnych bukmacher przygotował także specjalne pole, w którym można poświadczyć, że chcemy otrzymać od Totalbet bonus powitalny. Można tu też wpisać kod promocyjny Totalbet, dzięki któremu uzyskany bonus może okazać się jeszcze większy. Na koniec trzeba sprawdzić swoją skrzynkę e-mailową i otworzyć wiadomość od bukmachera, w której znajduje się link weryfikacyjny. Po jego kliknięciu zostaje utworzone konto tymczasowe, które pozwala na grę w serwisie i aplikacji, ale nie umożliwia wypłaty środków na rachunek bankowy. Będzie to możliwe wtedy, gdy dokonamy pełnej rejestracji, czyli prześlemy skan bądź zdjęcie swojego dokumentu tożsamości i podamy wszystkie dane. Kiedy bukmacher ma już komplet informacji i dokumentów, dokonuje weryfikacji użytkownika (w ciągu maksymalnie 48 godzin) i jeśli jest ona pozytywna, można już korzystać z wszystkich funkcjonalności serwisu. Pamiętaj, że konto tymczasowe działa maksymalnie 90 dni i jeśli w tym czasie nie dokończysz rejestracji, stracisz je.

Totalbet – oferta kursowa

esport u bukmacheraTo bardzo silna strona bukmachera, kursy na różne wydarzenia w Totalbet są z reguły jednymi z najwyższych w kraju. Mając tego świadomość, bukmacher Totalbet stworzył w swoim serwisie online zakładkę „Najwyższe kursy”, gdzie zamieszcza zestawienie kursów na 10 ważnych wydarzeń sportowych, porównując swoją ofertę kursową z ofertą kilku największych konkurentów. W większości przypadków kursy Totalbet są najwyższe, co oczywiście jest po części zasługą tego, że bukmacher umiejętnie dobiera wydarzenia. Z drugiej jednak strony trzeba przyznać, że Totalbet ma z czego wybierać, a w każdym zestawieniu znajduje się podsumowanie kursów, w których również łączny kurs tego bukmachera wypada najlepiej. Co więcej, często w ofercie promocyjnej udostępniany jest bonus Totalbet, który dodatkowo podwyższa wygrane z zakładów.

Totalbet – opcje płatności

Chcesz zasilić swoje konto gracza w serwisie Totalbet? Masz do wyboru kilka metod, które są bardzo szybkie i przy tym bezpieczne. Natychmiastowy przelew wykonasz poprzez PayU, DotPay, Przelewy24, możesz też użyć Paysefecard, BLIK lub kart płatniczych VISA i MasterCard. Błyskawiczny przelew to usługa dostępna dla kont prowadzonych w około 30 instytucjach bankowych. Pieniądze powinny wpłynąć na konto w czasie krótszym niż 1 minuta.

Natomiast wypłacając środki z konta gracza na rachunek bankowy, można skorzystać z usługi Pay Express, która dostępna jest dla około 20 banków. Średnio transfer zajmuje 8 minut. Usługa czynna jest każdego dnia od godziny 9:00 do 23:00, ale nie we wszystkich obsługiwanych bankach. Szczegóły zamieszczono na stronie internetowej bukmachera w zakładce „Płatności”. Niezależnie od tego, czy wpłacamy czy wypłacamy pieniądze z konta, nie poniesiemy w związku z tym żadnych kosztów.

Totalbet – obsługa klienta

Bukmacher Totalbet przygotował dla użytkowników wszystkie najważniejsze opcje kontaktu:  infolinię, czat na żywo, formularz kontaktowy i kontakt e-mailowy. Co więcej, konsultanci dostępni są przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 23:00. W razie jakiejkolwiek wątpliwości (np. co do tego, jak działa w Totalbet bonus powitalny albo jak postawić pierwszy zakład itp.) można więc zadać pytanie bezpośrednio pracownikowi działu obsługi.

Rozwiązanie swoich problemów można też znaleźć w różnego typu materiałach, które zamieścił w swoim serwisie online bukmacher. Totalbet przygotował nie tylko odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ), ale też instrukcję „Jak zacząć” i poradnik „Vademecum gracza”. Aktualne informacje na temat tego, jaki bonus Totalbet można otrzymać, jakie są wysokie kursy i ciekawe zakłady w ofercie bukmachera itp. możemy też znaleźć w mediach społecznościowych, gdzie Totalbet często zamieszcza tego typu posty.

Totalbet – bukmacher i sponsor

sponsorBukmacher Totalbet Polska kładzie duży nacisk na spory elektroniczne, dlatego też wielokrotnie wspierał ich rozwój w kraju, sponsorując m.in. turniej CS:GO „Games Clash Masters”. Dodatkowo sponsoringiem objął też federację Fight Exclusive Night (MMA). Jeśli chodzi o inne działania wizerunkowe, bukmacher nawiązał współpracę ze znanymi postaciami ze świata polskiego sportu, czyli dziennikarzem specjalizującym się w piłce nożnej Andrzejem Twarowskim, a także komentatorami od e-sportu Jakubem Kubiakiem i Maciejem Żuchowskim.

Totalbet zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Marka Totalbet należy do spółki „Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”, która w marcu 2018 r. otrzymała zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych przez sieć Internet (na stronie internetowej i przez aplikację mobilną). Licencja wydana przez Ministra Finansów jest ważna przez 6 lat i ma numer PS4.6831.15.2017. Dodatkowo firma uzyskała też zezwolenie na oferowanie usług bukmacherskich w punktach naziemnych. Bukmacher Totalbet jest częścią wielomediowego holdingu firm z branży rozrywkowej Grupy ZPR Media (m.in. Radio ESKA, VOX FM, Super Express, Polo TV).

Totalbet – opinie i podsumowanie

Bukmacher Totalbet to solidna marka na polskim rynku zakładów bukmacherskich online, która oferuje profesjonalnie przygotowaną i stale urozmaicaną ofertę zakładów pre-match i live. Bardzo dużą przewagą są oferowane kursy bukmacherskie, które z reguły są wysokie, a nierzadko najwyższe w Polsce (szczególnie na e-sporty). Gracze chwalą sobie też liczne i często odświeżane promocje bukmachera, w tym przygotowany dla nowych graczy przez Totalbet bonus powitalny. Nie można też narzekać na realizację usług buka pod kątem technicznym: obsługa klienta, płatności, strona internetowa itp. działają bardzo dobrze. Co prawda niezbędne jest udostępnienie wersji aplikacji także na urządzenia z systemem iOS, mile widziane byłby też wprowadzenie transmisji live meczów czy szeroko dostępnego programu zbierania punktów lojalnościowych.

 

Freebet 25 zł
Podwojenie wpłaty do 500 zł