Forbet

Informacje o bonusie

100% pierwszej wpłaty do 1.000 zł
75% drugiej wpłaty do 500 zł
50% trzeciej wpłaty do 500 zł

Szczegóły bukmachera
  • Numer polskiego zezwolenia: PS4.6831.10.2016
  • Sposoby wpłaty: PayU, Dotpay, TPay, karty płatnicze, Paysafecard i inne
  • Czas realizacji wypłaty: do 48 godzin w dni robocze
  • Pozostałe informacje: Forbet to bukmacher posiadający bardzo ciekawą ofertę na żużel
Odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie forBET – bonusy i recenzja oferty

Bukmacher forBET ma kilka bardzo istotnych z punktu widzenia graczy zalet, a jego oferta zakładów wzajemnych na pewno jest godna zainteresowania. Jakie są kursy bukmacherskie w forBET, jaka jest jego oferta zakładów sportowych oraz jakie są dostępne w forBET bonusy dla nowych i stałych graczy? Recenzja bukmachera zawiera wszystkie kluczowe informacje dotyczące gry w forBET zakłady bukmacherskie. Zapraszamy do lektury.

forBET – bonus powitalny

bonusWielu graczy uzależnia założenie konta w serwisie danego bukmachera od tego, jaki jest u niego bonus startowy. forBET postawił na bonus od depozytu, a dokładniej bonusy od 3 pierwszych wpłat. Aby otrzymać bonus na start forBET, wystarczy, że założysz nowe konto w serwisie online bukmachera, zaznaczając przy tym chęć skorzystania z oferty powitalnej. Następnie musisz wpłacić depozyt o minimalnej wartości 20 zł, a na Twoje konto wpłynie równowartość pierwszego depozytu o maksymalnej wartości 1000 zł. W przypadku drugiej wpłaty bonus wynosi 75% jej wysokości i może to być nie więcej jak 500 zł. Z kolei trzeci bonus w forBET osiąga 50% trzeciego depozytu i też może to być maksymalnie 500 zł. Druga i trzecia wpłata również nie może być mniejsza jak 20 zł. Łącznie maksymalny przyznawany przez forBET bonus powitalny może wynieść nawet 2000 zł. Promocja ma swoje warunki obrotowe – depozyt trzeba obrócić 1 raz, zachowując całkowity kurs minimalny 2,00, a po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich zdarzeń z kuponów bonus powitalny forBET zostanie odblokowany. W tym momencie można już zagrać za kwotę bonusową, a żeby móc ją wypłacić, niezbędny jest 4-krotny obrót. Kupony, które mogą zostać zaliczone do warunków obrotu to kupony pojedyncze z minimalnym kursem 2,00 i kupony akumulowane z ogólnym kursem w wysokości 2,00 oraz minimalnym kursem pojedynczych zdarzeń 1,30. Natomiast wykluczeniu podlegają zakłady systemowe i zakłady z kategorii Sporty Wirtualne II. Bukmacher forBET bonus dla nowych graczy uznaje za aktywny w ciągu 30 dni od jego aktywacji.

Dostępny w forBET bonus na start może być jeszcze większy. W tym celu trzeba znaleźć w Internecie kod promocyjny forBET i wpisać go w specjalne pole podczas rejestracji nowego konta. Skąd wziąć kod? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. „forBET kod promocyjny” czy „jak powiększyć forBET bonus startowy”, a powinny wyświetlić się strony zawierające odpowiednią frazę. Działanie kodu może być różne, jednak bardzo prawdopodobne jest, że zwiększy on wysokość, jaką ma bonus dla nowych graczy forBET. Dzięki niemu możliwe jest też, że otrzymamy np. freebet lub darmowy zakład.

forBET – bonus dla każdego

Bukmacher forBET ma kilka ciekawych promocji, z których może skorzystać każdy typer. Sprawdźmy, jakie są ich zasady i jaki bonus forBET można dzięki nim uzyskać.

Wirtualne poniedziałki

Ta promocja dotyczy zakładów z kategorii WIRTUALNE I i trwa do końca lipca. W każdy poniedziałek  jeśli postawisz zakład za dokładną stawkę 30 zł, 50 zł i/lub 100 zł, to niezależnie od tego, czy kupon będzie wygrany, czy przegrany otrzymasz bonus forBET. Bonus w przypadku zakładu za stawkę 30 zł wynosi 15 zł, za stawkę 50 zł – 30 zł, a za stawkę 100 zł – 80 zł. Wymagany obrót środkami bonusowymi jest 4-krotny, przy zachowaniu minimalnego ogólnego kursu 2,00 i minimalnego kursu pojedynczego zdarzenia odpowiednio 1,20. Bonus forBET przyznaje jedynie od pierwszego postawionego kuponu (za każdą ze stawek) spełniającego warunki promocji, a 1 gracz może uzyskać łącznie nie więcej jak 3 bonusy (1 bonus za każdą stawkę). Na obrót bonusem typer ma 7 dni od momentu jego aktywacji.

Twój weekend

Jeśli lubisz grę bez podatku, wykorzystaj tę promocję. Możesz z niej skorzystać w każdy lipcowy weekend, który liczony jest od godziny 15:00 w piątek do godziny 23:59 w niedzielę. Kupon postawiony w tym czasie zostanie objęty promocją, jeśli znajdą się na nim co najmniej 3 zdarzenia, a każde z nich osiągnie minimalny kurs 1,30. Co więcej, musi być on zawarty na zakład z oferty przedmeczowej (bez zakładów długoterminowych), nie może to być też kupon systemowy lub zawarty za środki bonusowe. Kupon można natomiast postawić zarówno w kanałach online, jak i w punkcie stacjonarnym.

Bonus urodzinowy

Bonus forBET przyznaje graczom także z okazji urodzin. Żeby go otrzymać, trzeba być choć trochę aktywnym graczem w serwisie bukmachera i w ciągu 3 miesięcy poprzedzających datę urodzin wpłacić na konto minimum 100 zł depozytu. Konieczne jest też dokonanie choć 1 obrotu do dnia poprzedzającego dzień urodzin. Bukmacher forBET bonus przyznaje na kwotę 20 zł, a żeby móc go wypłacić, w ciągu 14 dni trzeba dokonać 2-krotnego obrotu po kursie minimalnym 2,00.  Z promocji mogą skorzystać także użytkownicy, którzy zarejestrowali się w serwisie w czasie do 7 dni przed lub do 7 dni po dniu urodzin, jednak w tym drugim przypadku muszą oni przesłać informację, że chcą otrzymać bonus forBET na adres e-mail promocje@iforbet.pl.

Typowy Janusz

Nie jest to standardowy bonus, jednak można tu znaleźć wysokie kursy na określone wydarzenia sportowe. Otóż bukmacher ma nowego, nietypowego ambasadora marki, szympansa Janusza. Jego zadaniem jest podsyłanie graczom swoich „pewniaczków”. Mają to być z założenia typy odważne, czasem nawet zaskakujące, ale jeśli okażą się trafione, mają przynieść duży zysk. Typy Janusza na dany weekend można sprawdzić na stronie internetowej bukmachera.

#TyperJanusz

Jeśli zrobisz sobie zdjęcie w warszawskim ZOO z ambasadorem forBET – szympansem Januszem lub przy tablicy informacyjnej i zamieścisz je na Facebooku, Twitterze lub Instagramie z hasztagiem #TyperJanusz, otrzymasz od forBET bonus 50 zł. Dla osób, które mają za daleko do ZOO w Warszawie, bukmacher przygotował rozszerzenie akcji promocyjnej – za zdjęcie z maskotką Janusza gracz otrzyma bonus forBET 20 zł.

forVIP Klub

To rodzaj programu lojalnościowego, jednak dostępny jest on tylko dla bardzo aktywnych typerów. Bukmacher monitoruje liczbę obstawianych zakładów i wpłacanych środków, a także liczbę i wysokość wygranych poszczególnych użytkowników serwisu online. Następnie wysyła wybranym osobom wiadomość e-mail z zaproszeniem do udziału w forVIP Klub. Jego członkowie już na wstępie otrzymują od forBET bonus w ramach oferty powitalnej za dołączenie do Klubu, ale też mogą korzystać z różnych promocji dedykowanych specjalnie dla nich w późniejszym czasie i zaproszeń na wybrane wydarzenia sportowe. Ponadto gracze VIP maja do dyspozycji osobistego opiekuna VIP i przysługuje im wyższa tolerancja wysokich zagrań oraz ich szybka autoryzacja.

forBET – oferta zakładów bukmacherskich

oferta sportowa zakładówOferta forBET w zakresie zakładów wzajemnych jest bardzo szeroka, znajdziemy tu zakłady na ponad 30 dyscyplin sportowych, a oferty zakładów przedmeczowych i na żywo są niemal takie same. Są tu wszystkie najbardziej popularne sporty, ale można też znaleźć te rzadko spotykane. Na pewno narzekać nie mogą kibice żużla, ponieważ forBET przedstawia najlepszą ofertę zakładów na tę dyscyplinę w Polsce, co dotyczy też atrakcyjnych kursów bukmacherskich na żużel. U bukmachera można również obstawiać zakłady na najbardziej popularne gry w ramach e-sportów, a także na sporty wirtualne. Poza tym dostępne są także zakłady na wydarzenia okołosportowe, polityczne i społeczne, które znajdziemy w sekcji „zakłady specjalne”.

Oferta zakładów live jest nie tylko bardzo rozbudowana, ale też wzbogacona jest o wyniki na żywo i statystyki meczów oraz wizualizacje graficzne ich przebiegu. Dodatkowo bukmacher forBET udostępnia transmisje wybranych spotkań sportowych w trybie live, jednak są to najczęściej mniej istotne wydarzenia. Na plus natomiast trzeba zaliczyć fakt, że jedynym wymogiem, jaki trzeba spełnić, by móc oglądać transmisje, jest posiadanie zweryfikowanego konta gracza.

Jakie rodzaje zakładów można postawić u bukmachera forBET? Dostępne są kupony proste, akumulowane, a także systemowe – zwykłe i blokowe.

 

 

Strona www, aplikacja mobilna i punkty sprzedaży

W forBET punkty stacjonarne działają od 2018 r., jednak ich liczba stale rośnie i w zależności od regionu można je spotkać nie tylko w największych miastach, ale zdarzają się też w mniejszych miejscowościach. W 2019 r. bukmacher posiada około 90 lokali naziemnych. Lokalizację oraz godziny, w jakich czynne są punkty sprzedaży, można sprawdzić na podstronie „Punkty” w serwisie online forBET. Punkty działają przez cały tydzień, a część z nich jest całodobowa. Co więcej wyposażone są one w bardzo nowoczesne samoobsługowe terminale, za pośrednictwem których można obstawiać zakłady bukmacherskie. Urządzenia mają duże ekrany, są bardzo łatwe w obsłudze i można na nich skorzystać z pełnej oferty zakładów forBET – pre-match, live, w tym na sporty wirtualne. Jest także możliwość oglądania transmisji spotkań sportowych na żywo. Terminale są więc mocno zbliżone do opcji zawierania zakładów przez Internet, jednak w ich przypadku nie trzeba rejestrować konta, wypełniać żadnych formularzy i czekać na weryfikację konta.

W przypadku zawierania zakładów na stronie internetowej czy przez aplikację mobilną rejestracja indywidualnego konta gracza jest niezbędna. Sam serwis zbiera pozytywne opinie, forBET już na stronie startowej zamieścił  odnośniki kierujące do stron dotyczących zakładów z oferty przedmeczowej, live czy na sporty wirtualne. Jest tu także lista dyscyplin sportowych, zbliżające się wydarzenia oraz narzędzia służące do wyszukiwania konkretnych spotkań sportowych – wyszukiwarka, filtr czasu i „szybki kupon” (tu trzeba określić kilka parametrów, w tym zakres kursów). Osobne zakładki prowadzą do aktualnych promocji (jest tu forBET bonus powitalny i bonusy dla wszystkich), obszernych statystyk, pomocy i opcji „Betmarket”. Ta ostatnia pozycja to autorskie rozwiązanie forBET, które ma pomóc graczom w typowaniu wyników spotkań. W tym zestawieniu kuponów można zdefiniować, jakiego rodzaju kupony, o jakim kursie i jakiej liczbie zdarzeń chcemy otrzymać. Możemy też postawić identyczny kupon jak ten wybrany z listy albo też postawić kupon o zmodyfikowanych parametrach. Ponadto warto zajrzeć do  zakładki „Wysokie wygrane” i prześledzić szczegóły trafionych kuponów.

Strona internetowa bukmachera ma wersję na urządzenia przenośne, ale najlepiej w ich przypadku sięgnąć po specjalny program na smartfony i tablety. Aplikacja forBET przygotowana została zarówno na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS, jak i Android. Jest tu dostępna pełna oferta zakładów oraz funkcje takie jak błyskawiczne płatności, Match tracker (wizualizacje graficzne meczów) czy powiadomienia push (np. o tym, jaki jest status kuponu czy nowy bonus forBET). Aby zapewnić bezpieczeństwo gry, aplikacja forBET wyposażona jest w  opcję „touch ID” i zabezpieczenie kodem PIN. Apka działa bardzo dobrze, szybko i jest równie intuicyjna co serwis online.

forBET – rejestracja

rejestracja w serwisie bukmacherskimAby grać w serwisie internetowym forBET czy poprzez jego aplikację na urządzenia mobilne, niezbędna jest rejestracja konta. Bukmacher forBEt wymaga pełnej rejestracji, czyli trzeba podać nie tylko wszystkie ważne dane, ale też numer rachunku bankowego oraz przesłać skan dowodu osobistego lub paszportu. To tu powinno być też zaznaczone pole, potwierdzające, że chcesz otrzymać od forBET bonus powitalny, a dodatkowo można wpisać w formularzu kod promocyjny forBET, który może powiększyć ofertę promocyjną na start. Po dokonaniu pozytywnej weryfikacji przez bukmachera, otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą aktywację konta.

 

forBET – oferta kursowa

Zakłady bukmacherskie forBET cechują się z reguły wysokimi kursami, które często są nawet najwyższe na polskim rynku zakładów wzajemnych. Jak już wspomnieliśmy, szczególnie pozytywnie wypada w tej kategorii oferta zakładów na żużel i tu również kursy wyjątkowo często są najwyższe w Polsce. Wyróżnić na pewno trzeba również kursy na zakłady na mecze piłki nożnej. Pamiętajmy też, że bukmacher forBET oferuje grę bez podatku w czasie obowiązywania specjalnych promocji, kiedy to podatek obrotowy od zawartych zakładów opłaca bukmacher. Dzięki temu ewentualna wygrana jest wyższa o 14%, co łącznie z wysokimi kursami może dać naprawdę zadowalające wyniki.

forBET – opcje płatności

Płatności w forBET realizowane są błyskawicznie – i to w przypadku wpłat, jak i wypłat. Depozyt można wpłacić, używając natychmiastowego przelewu bankowego (do wyboru jest PayU, Dotpay i Tpay.com), karty debetowej lub kredytowej (PayU albo Dotpay) albo systemu Paysafecard lub SkyCash (Dotpay). Niezależnie od tego, której metody użyjesz, pieniądze znajdą się na Twoim koncie gracza po maksymalnie kilku minutach. Co więcej, z usługi szybkich transferów może korzystać większość osób posiadających konto bankowe w Polsce, gdyż działa ona dla ponad 30 banków.

Na potrzeby realizacji wypłat w forBET istnieje możliwość skorzystania z funkcji „Quick Pay”- o ile tylko posiadasz konto bankowe w jednym z banków, dla których ta opcja jest dostępna. W takim przypadku, jeśli przelew zostanie wykonany między godziną 9:00 a 23:00, pieniądze powinny pojawić się na rachunku bankowym po maksymalnie 30 minutach. Usługa działa przez cały tydzień, także  w weekendy. Poza tym można też wypłacić zgromadzone środki przy użyciu standardowego przelewu bankowego, którego realizacja uzależniona jest od procedur danego banku i zajmuje od kilku godzin do 2 dni roboczych. Wpłaty oraz wypłaty w forBET nie wiążą się z żadnymi opłatami.

forBET – obsługa klienta

wsparcie dla graczyMimo tego, że serwis online bukmachera jest wysoce intuicyjny, nie wszystko musi być od razu jasne, zwłaszcza dla początkujących graczy. Jeśli nie wiesz przykładowo, jak działa w forBET bonus powitalny, jak aktywować określony bonus forBET czy chociażby jak postawić swój pierwszy zakład w serwisie, możesz o to zapytać konsultanta. Do wyboru jest kilka kanałów komunikacji, po pierwsze można zadać pytanie za pośrednictwem czatu na żywo, który działa przez cały tydzień między godziną 8:00 a 24:00. Poza tym dostępny jest też formularz kontaktowy i adres e-mailowy, pod który można przesyłać zapytania. Jeśli lubisz spontaniczny kontakt, zajrzyj też na profile bukmachera w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter, gdzie forBET często publikuje posty i odpowiada na wpisy graczy.

Użytkownicy serwisu forBET mogą również skorzystać z zakładki „Pomoc”, gdzie znajdą informacje na temat rejestracji konta, płatności, rodzajów zakładów i kursów, zakładów na żywo i na sporty wirtualne oraz wskazówki dotyczące tego, jak obstawiać zakłady u bukmachera. Jest tu też sekcja FAQ, gdzie z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

forBET – bukmacher i sponsor

Powtórzmy jeszcze raz, forBET ewidentnie koncentruje się na żużlu i piłce nożnej i widać to również w jego wyborach sponsorskich. W przypadku żużlu ze wsparcia bukmachera korzystały już np. Włókniarz Częstochowa (w 2018 r. nazwa zmieniona na forBET Włókniarz Częstochowa), Get Well Toruń czy Zdunek Wybrzeże Gdańsk oraz  różnego typu mecze żużlowe rangi krajowej i międzynarodowej. W ramach kooperacji sponsorskiej z forBET współpracowały też następujące kluby piłkarskie: ŁKS Łódź (w 2018 r. bukmacher został sponsorem głównym), WKS Śląsk Wrocław, GKS Tychy, Odra Opole, Motor Lublin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Sokół Ostróda. W 2018 r. bukmacher forBET nawiązał współpracę sponsorską także z reprezentacją w AMP Futbolu Polski (jest to piłka nożna, gdzie grają zawodnicy po amputacji).

forBET Zakłady Bukmacherskie – informacje ogólne

Firma „forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” to legalny bukmacher, który otrzymał zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych online w maju 2016 r. (nr PS4.6831.10.2016 – na 6 lat). Następnie w 2018 r. forBET uzyskał także prawo do prowadzenia działalności bukmacherskiej w punktach naziemnych.

Bukmacher forBET dba o działania marketingowe i w związku z tym do grona ambasadorów marki należy kilka znanych postaci polskiego sportu: Artur Boruc, Karolina Kowalkiewicz, Andrzej Fonfara i Bożydar Iwanow, a także szympans Janusz (forBET podjął się tzw. adopcji mieszkańca warszawskiego ZOO).

forBET – opinie i podsumowanie

Spółka „forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” przygotowała w pełni profesjonalną ofertę zakładów sportowych i skutecznie przyciąga nowych graczy wysokimi kursami bukmacherskimi. W forBET promocje są często wzbogacane o nowe bonusy, a pakiet powitalny może być dodatkowo powiększony, jeśli zastosujemy działający w forBET kod promocyjny. Kwestie techniczne też rozwiązane są bardzo sprawnie. Po poprawieniu oferty bukmachera w kilku punktach, takich jak np. zwiększenie liczby transmisji spotkań sportowych live czy udostępnienie szybkiej rejestracji, forBET może okazać się jednym z najciekawszych bukmacherów na polskim rynku.

 

100% pierwszej wpłaty do 1.000 zł
75% drugiej wpłaty do 500 zł
50% trzeciej wpłaty do 500 zł