Milenium

Informacje o bonusie

Darmowy zakład 150 zł
Podwojenie wpłaty do 1.500 zł

Szczegóły bukmachera
  • Numer polskiego zezwolenia: PS4.6831.14.2017
  • Sposoby wpłaty: karty płatnicze, Tpay, PayU, BLIK i inne
  • Czas realizacji wypłaty: wypłaty realizowane są trzy razy dziennie w dni robocze
  • Pozostałe informacje: jest to jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce. Wiele lat temu znany był pod nazwą Profesjonał
Odbierz bonus

Zakłady bukmacherskie Milenium – bonusy i recenzja oferty

Zakłady bukmacherskie Milenium funkcjonują na polskim rynku już od wielu lat i stale utrzymują się w czołówce największych legalnych bukmacherów w Polsce. Czy jednak oferta zakładów przedmeczowych i na żywo jest wystarczająco dobra i nowoczesna, by bukmacher Milenium wytrzymał z nowymi konkurentami? Jakimi bonusami kusi on nowych i stara się utrzymać pozyskanych już graczy, czy proponuje atrakcyjną ofertę kursową oraz jak sprawują się kanały dystrybucji zakładów? Przeczytaj recenzję i poznaj zalety oraz wady oferty bukmachera Milenium.

Milenium – bonus powitalny

bonus na powitanieW Milenium bonus dla nowych graczy jest podwójny. Pierwszy bonus startowy Milenium to zakład bez ryzyka w wysokości 10 zł. Oznacza to, że jeśli postawisz pierwszy zakład u bukmachera i będzie on nietrafiony, to otrzymasz zwrot jego stawki do kwoty 10 zł. Aby otrzymać od Milenium bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka, należy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć odpowiednią opcję. Jeśli natomiast chcesz skorzystać z bonusu w punkcie naziemnym, musisz poinformować o tym pracownika lokalu.

Drugi dostępny w Milenium bonus na start to bonus od depozytu do kwoty 760 zł. Warunki promocji wymagają, aby po założeniu konta gracza w ciągu 10 dni od jego weryfikacji wpłacić pierwszy depozyt, a następnie w ciągu 60 dni dokonać jego 4-krotnego obrotu. Żeby uzyskać ten bonus powitalny Milenium, trzeba też zachować wymagane parametry kuponów: muszą one zawierać minimum 3 zdarzenia, a każde z nich musi mieć minimalny kurs 1,2, podczas gdy łączny kurs kuponu musi co najmniej wynieść 2,00. Co więcej, istnieje dzienny limit obrotu zaliczanego do obrotu regulaminowego – wynosi on 10%. Jeśli te warunki zostaną spełnione, otrzymasz od Milenium bonus startowy w wysokości pierwszego depozytu, maksymalnie760 zł. Pamiętaj, że aby bonus dla nowych graczy Milenium został przyznany, w formularzu rejestracyjnym tym razem konieczne jest zaznaczenie pola „Chcę otrzymać bonus na start”. Warto też wiedzieć, że są szanse na to, by jeszcze bardziej powiększyć bonus na start Milenium. W tym celu należy znaleźć w Internecie kod promocyjny Milenium i podać go podczas rejestracji.

Milenium – bonus dla każdego

Bonus 5-10-15

Bonus Milenium dotyczy zakładów wielokrotnych i może podwyższyć zysk z wygranej. Im więcej zdarzeń mieści się na kuponie, tym wygrana bardziej się powiększa. Jeśli na kuponie znajduje się 5 – 9 zdarzeń, wygrana zwiększa się o 5%, 10 – 14 zdarzeń – 10%, a 15 lub więcej zdarzeń – 15%. Zdarzenia muszą mieć kurs minimalny 1,20. Bonus dostępny jest dla wszystkich uczestników programu Liga Mistrzów Milenium, do którego gracze online zapisywani są automatycznie, a osoby grające w punktach naziemnych powinny wyrobić sobie specjalną kartę członkowską.

Happy Hour Prematch

Promocja na grę bez podatku (zostaje on opłacony przez bukmachera), która dotyczy zakładów przedmeczowych. Bonus Milenium dostępny jest zawsze na godzinę przed pierwszym spotkaniem każdego dnia każdej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Jeśli z niego skorzystasz, wygrana zwiększy się o 14%. Kupony objęte promocją muszą zawierać co najmniej 3 zdarzenia (w przypadku posiadaczy złotej lub platynowej karty Ligi Mistrzów Milenium) albo 4 zdarzenia (w przypadku posiadaczy czerwonej lub srebrnej karty Ligi Mistrzów Milenium).

Happy Hour Live

W ramach promocji zysk z kuponów postawionych na zakłady z oferty live w godzinach 0:05 – 8:00 jest powiększany o 14%. Kupony muszą być postawione na co najmniej 2 zdarzenia, a minimalny kurs każdego z nich musi wynieść 1,20. Mogą to być także kupony rozpisowe, o ile kombinacje są zgodne z warunkami promocji. Taki bonus w Milenium dostępny jest codziennie.

Happy Hour Wirtual

Zwiększenie zysku z wygranych kuponów możliwe jest także w przypadku zakładów na sporty wirtualne. Jeśli w wybranych godzinach postawisz kupon zawierający minimum 2 zdarzenia, a minimalny kurs każdego z nich wyniesie 1,20, w przypadku wygranej dostaniesz od Milenium bonus zwiększający zysk o 14%. Promocja dostępna jest każdego dnia.

Bonus GRAND

Kolejny bonus Milenium powiększa zysk z wygranego kuponu o 20% i dostępny jest dla kuponów wielokrotnych zawierających co najmniej 5 zdarzeń, których minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 2,00.

Liga Mistrzów

Program lojalnościowy Milenium, dzięki któremu można zbierać punkty premiowe za każdy postawiony kupon – niezależnie od jego wyniku. Liczba punktów zależna jest od stawki zakładu i liczby zdarzeń na kuponie. Po uzbieraniu większej liczby punktów można wymienić je na kredyty, za które można wnosić kolejne zakłady. Każdy, kto zakłada konto gracza, jest zapisywany do Ligi Mistrzów automatycznie. Natomiast chcąc dopisać się do programu w punkcie stacjonarnym, trzeba zgłosić taką chęć pracownikowi lokalu, podać dane osobowe i wybrać pseudonim, po czym można odebrać specjalną kartę.

Na luzie i bez ryzyka

Promocja na mecze piłki nożnej. W określone dni należy obstawić zakłady za co najmniej 40 zł, a zdarzenie z promocyjnego spotkania wytypować w zakładzie pojedynczym bądź wielokrotnym za równo 20 zł. W przypadku gdy będzie to typ nietrafiony, bukmacher zwraca jego stawkę. Bonus Milenium dotyczy jedynie pierwszego przegranego zakładu, który kwalifikuje się do promocji.

Bestseller

Bestseller umożliwia postawienie zakładu wielokrotnego, zawierającego najbardziej popularne zdarzenia obstawiane przez innych typerów. Opcja aktualizowana jest co 20 minut i można z niej skorzystać, wchodząc w zakładkę „zakłady bukmacherskie”.

Typ Dnia

Codziennie bonus Milenium dostępny jest w Typie Dnia – na 1 lub 2 najciekawsze zdarzenia oferowane są podwyższone kursy. Są to zawsze zakłady dwu- albo trzydrogowe, a więc zawierają 2 lub 3 rozstrzygnięcia (możliwe jest zwycięstwo – przegrana lub zwycięstwo – remis – przegrana). Typ Dnia można zamieszczać na kuponach  pojedynczych, wielokrotnych oraz rozpisowych. Stawka zakładu nie może wynieść więcej jak 1000 zł. Typ Dnia można łączyć z nieograniczoną liczbą zdarzeń ze zwykłej oferty, ale nie: SUPEROFERTĄ, TURBO i Tiltem.

SUPEROFERTA

bonusy bukmacherskie od MileniumKolejny bonus Milenium dostępny każdego dnia. W SUPEROFERCIE znajdziemy podwyższone kursy aż na kilkanaście popularnych zdarzeń. Tworząc kupon akumulowany, możesz zamieścić na nim maksymalnie 4 zdarzenia z SUPEROFERTY na 1 kuponie. Zasada jest następującą: wybierając 1 zdarzenie z SUPEROFERTY, musisz dodać 3 zdarzenia z oferty standardowej, 2 zdarzenia z SUPEROFERTY – 5 zdarzeń z oferty standardowej, 3 zdarzenia z SUPEROFERTY –7 zdarzeń z oferty standardowej i 4 zdarzenia z SUPEROFERTY – 8 zdarzeń z oferty standardowej. Co więcej, kurs pojedynczego zdarzenia oferty standardowej musi wynieść co  najmniej 1,10.

Łączenie typów

Łączenie typów to coś dla wytrawnych kibiców piłki nożnej. W ramach promocji można zamieścić na 1 kuponie kilka typów dotyczących 1 meczu piłkarskiego. Oferta na mecze w najważniejszych rozgrywkach podzielona jest na kilka grup typów, z których każda ma inny symbol wyświetlający się przy nazwie rodzaju zdarzenia.

Milenium Bezpieczny

Bonus Milenium, dzięki któremu nawet jeśli nie trafisz 1 zdarzenia na kuponie wielokrotnym i tak wygrasz. Jest wiec to rodzaj ubezpieczenia od popełnienia 1 błędu, jeśli się on przydarzy, gracz otrzymuje 10-krotność stawki zakładu. Minimalny kurs ogólny wynosi 180,00, a maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia to 5,00.

Zakłady TURBO

W określone dni bukmacher oferuje kilka kombinacji stworzonych z najpopularniejszych spotkań z oferty pre-match. Zakład TURBO to kombinacja 2, 3 lub 4 zdarzeń z oferty na piłkę nożną, koszykówkę, tenis i hokej na lodzie, która podwyższa kurs nawet o 30% w porównaniu do identycznej kombinacji w zwykłym zakładzie wielokrotnym.

Tilt

Zakłady TILT umożliwiają zawieranie korespondencyjnych pojedynków na bramki i liczbę bramek, jakie zostaną strzelone przez 2 drużyny w swoich zdarzeniach. Tak więc te zespoły grają mecze nie ze sobą, a z innymi przeciwnikami, ale zakład TILT tworzy wirtualny pojedynek między nimi.

Wygraj Ligę

Promocja trwa od 1 czerwca 2019 r. i polega na rywalizacji graczy w ramach jednej z czterech lig. Można do niej się przyłączyć w każdym momencie, wystarczy zarejestrować się i zacząć obstawiać zakłady w Milenium, gdyż do akcji dopisywani są wszyscy gracze z automatu. Przydział do ligi zależy od sumy stawek wniesionych w pierwszym miesiącu Ligi (gracze, którzy dołączyli później, trafiają do 4. ligi). W zależności od Ligi najlepsi gracze mogą otrzymać bonus Milenium w postaci 2% cashbacku + awans (4.liga) do 5% (1. liga). Gra rozgrywa się w sezonach (okres od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca). Co miesiąc 10 najlepszych typerów w lidze otrzymuje bonus Milenium na grę w wysokości od 20 do 760 zł.

Milenium – oferta zakładów bukmacherskich

Bukmacher Milenium oferuje zarówno wiele dyscyplin sportowych (około 20), jak i lig oraz rynków zdarzeń. Bardzo obszerna jest oferta zakładów na piłkę nożną, gdzie zakłady można obstawiać także w „Totalizatorze Sportowym Milenium” (typowanie wyników meczów lub liczby bramek w ramach zestawu par). Poza tym u bukmachera znajdziemy też zakłady  na e-sporty i sporty wirtualne. Trzeba zaznaczyć, że oferta zakładów na żywo jest również obszerna,  a spotkaniom towarzyszą dobrej jakości wizualizacje graficzne i w jednym momencie można oglądać wizualizacje kilku spotkań sportowych. Ponadto dostępne są tu statystyki zmieniane na bieżąco, tak więc brakować może tylko transmisji na żywo. Jeśli chcesz zawierać w Milenium zakłady sportowe, możesz postawić kupon pojedynczy, wielokrotny bądź systemowy.

 

 

Strona www, aplikacja mobilna i punkty sprzedaży

Punkty naziemne Milenium działają w całej Polsce od wielu lat i można w nich zawierać zakłady bukmacherskie zarówno z oferty pre-match, jak i live. W 2019 r. na terenie kraju znajduje się ponad  160 lokali Milenium, godziny otwarcia i dokładną lokalizację można sprawdzić na stronie internetowej w zakładce „Punkty sprzedaży”. Wszystkie punkty stacjonarne działają przez 7 dni w tygodniu, a w ich wnętrzu znajdziemy sporo funkcjonalnych rozwiązań, w niektórych można także śledzić wybrane mecze na żywo.

Bukmacher Milenium ma też oczywiście opcję zawierania zakładów bukmacherskich przez Internet. Serwis online, w którym można założyć konto gracza oraz korzystać z pełnej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo jest ładny i łatwy w nawigowaniu. Na stronie startowej zamieszczono zakładki kierujące do stron poświęconym zakładom na żywo, sportom wirtualnym, e-sportom, ale też statystykom, wynikom, płatnościom czy pomocy. Od razu zobaczymy, jaki jest Typ Dnia, czyli zakład o podwyższonym kursie, przejdziemy na stronę dotyczącą najlepszych kursów (maxKursy) oraz stronę na której znajduje się każdy aktualny bonus Milenium. Przydatna jest też zakładka „Strefa gracza”, w której m.in. znajdziemy opcję „sprawdź kupon” i sprawdzimy wynik zakładu postawionego w punkcie naziemnym. Z kolei na podstronie „zakłady bukmacherskie” zamieszczono bardziej szczegółowe informacje na temat oferty bukmachera, w tym polecane ligi, dostępne dyscypliny sportowe oraz bardzo przydatną wyszukiwarkę zdarzeń i lig, w której można ustawić minimalny i maksymalny kurs zakładu, filtrowanie po dacie i sortowanie według daty lub kursu. Znajdziemy tu również najpopularniejsze zdarzenia i „last minute” oraz możemy stworzyć tzw. szybki kupon, który zawierać będzie najpopularniejsze zakłady.

Chociaż strona internetowa przygotowana została także w wersji na urządzenia przenośne, w ich przypadku najlepiej jest zainstalować specjalne oprogramowanie. Aplikacja mobilna umożliwia obstawianie zakładów sportowych z oferty przedmeczowej i na żywo, w tym na e-sporty i sporty elektroniczne. Milenium mobile to także możliwość skanowania kuponów i sprawdzania wyników, powiadomienia push oraz rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa (FaceID iTouchID). Szybka i praktyczna aplikacja Milenium działa zarówno na tabletach czy smartfonach z systemem iOS, jak i Android.

Milenium – rejestracja

konto gracza u bukmacheraŻeby móc zawierać zakłady bukmacherskie w Milenium online, trzeba zarejestrować konto gracza. Rejestracja nie zajmuje dużo czasu, obowiązkowe jest  podanie danych do logowania, danych osobowych i kontaktowych, a także przesłanie skanu dokumentu tożsamości, na podstawie którego bukmacher zweryfikuje Twoją tożsamość oraz pełnoletniość. W formularzu rejestracyjnym trzeba też wyrazić zgodę na to, by otrzymać od Milenium bonus powitalny (w przeciwnym razie go nie dostaniemy). Ponadto można tu także wpisać specjalny kod promocyjny Milenium, dzięki któremu możemy zyskać jeszcze więcej korzyści. Na koniec wystarczy kliknąć link weryfikacyjny zamieszczony w e-mailu przesłanym przez bukmachera.

Milenium – oferta kursowa

To nie jest najsilniejszy punkt oferty bukmachera Milenium. Kursy bukmacherskie przedstawia on raczej średnie, a nierzadko niższe niż większość pozostałych bukmacherów w Polsce. Z drugiej strony bukmacher ma w swojej ofercie promocyjnej w zasadzie na stałe możliwość skorzystania z różnych promocji, które podnoszą ostateczny zysk z wygranej i niwelują nienajlepsze kursy. Oferowany bonus Milenium to często gra bez podatku lub  podwyższenie kursów na wybrane wydarzenia sportowe.

Milenium – opcje płatności

Konto w Milenium można doładować za pomocą szybkiego przelewu, karty płatniczej (przez PayU lub Tpay) oraz przez BLIK. Błyskawiczna wpłata zajmuje maksymalnie 3 minuty, jednak nie jest to opcja dostępna dla wszystkich banków. Jeśli natomiast chodzi o wypłatę środków z konta gracza jest tylko jedna metoda, czyli tradycyjny przelew bankowy, który zajmuje od kilku godzin do 2 dni roboczych. Na plus trzeba zaliczyć to, że bukmacher realizuje wypłaty 3 razy dziennie. Transakcje są bezpłatne i nieograniczone żadnymi limitami.

Milenium – obsługa klienta

Bukmacher Milenium prowadzi obsługę klienta wielokanałowo, do wyboru użytkownika jest nie tylko czat na żywo i formularz kontaktowy, ale także infolinia, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Jeśli będziesz chciał zadać pytanie nieco później, albo w weekend, możesz skorzystać np. z live czatu, który działa 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 – 22:00. Co więcej, bukmacher zamieścił na swojej stronie internetowej różne informacje np. na temat tego, jak się zarejestrować w serwisie i otrzymać od Milenium bonus powitalny, jak doładować konto czy zawierać zakłady bukmacherskie Milenium. Warto też zajrzeć na blog bukmachera oraz na jego profile w mediach społecznościowych.

Milenium – bukmacher i sponsor

Bukmacher Milenium niejednokrotnie sponsorował polski sport. Z jego wsparcia korzystały m.in. Zagłębie Lubin i  KS Falubaz Zielona Góra, sponsoringiem Milenium objęte zostały także wydarzenia sportowe Tauron Basket Liga czy piłkarska Ekstraklasa.

Bukmacher nawiązał też współpracę z Maciejem Szczęsnym (m.in. były bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej), który w 2018 r. został ambasadorem marki.

Milenium zakłady bukmacherskie – informacje ogólne

Bukmacher Milenium to marka stworzona przez firmę „Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”. Punkty stacjonarne prowadzi ona od 2004 r., natomiast zakłady bukmacherskie przez Internet oferuje od 2012 r. Wtedy bowiem Minister Finansów przyznał jej zezwolenie na taką działalność, a licencję przedłużył w 2018 r. pod numerem PS4.6831.14.2017.

Milenium – opinie i podsumowanie

opinie i podsumowaniePodsumujmy jeszcze na koniec fakty, jakie zostały zebrane na temat usług bukmacherskich spółki „Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”. Na pewno bukmacher przedstawia ciekawą i szeroką ofertę zakładów sportowych, nie zapominając o zakładach na żywo czy sportach elektronicznych i wirtualnych. Zakłady równie dobrze obstawia się przez Internet co w punktach naziemnych, a w razie jakichkolwiek problemów przez cały tydzień można skorzystać z pomocy konsultantów. Na wyróżnienie zasługują bardzo liczne i urozmaicone bonusy i inne dostępne w Milenium promocje. Bonus na start, Milenium kod promocyjny, program lojalnościowy dla stałych graczy i mnóstwo bonusów różnego typu to na pewno ogromny atut bukmachera. Pewne punkty można oczywiście poprawić, np. słabe kursy czy brak streamingu live z najciekawszych wydarzeń sportowych. Dlatego warto porównać ofertę Milenium z innymi legalnie działającymi w Polsce bukmacherami i zdecydować, które sprawy są dla nas najważniejsze, jeśli chodzi o obstawianie zakładów sportowych i który z bukmacherów w największym stopniu nam odpowiada.

Darmowy zakład 150 zł
Podwojenie wpłaty do 1.500 zł